Zanimlivi susreti sa policijom


Recommended Posts

Ja inace vozim na strane table, tako da sam im posebno zanimljiv.

A i iskreno, ovaj E36 je pucacki auto. U njemu me nonstop zaustavljaju i drkaju, traze drogu, pretresaju.

A sto se tice obicnih prasinara, uvece vise puta nisam stao. I nisu me pojurili. Ne stajem samo kad divljam. Vise puta sam na NBg prosao pored patrola sa po preko 160, i nikad me nisu pojurili.

Interventnoj nikad nisam bezao.. nemam muda za njih.. jos :hi: Cuo sam da se kompleksasi bas drkaju za to, zovu ostale patrole odmah...

Inace mi je san jednog dana sa M-om da ih izazivam da me jure, pa to da snimim kako treba, pa da stavljam na youtube. Ali to kad bude neki M u opticaju :)

Link to post
Share on other sites

nemojte tako o o policajcima... ima ovde na forumu par kolega. sasvim korektni momci... :)

al ima idijota, majke mi. jebo ih onaj ko im dao znacku.

evo moje price od pre nesto manje od mesec dana.

donosim kuci felne sa peskarenja, pun gepek felni. jednu ulicu od kuce, tu se nalazim... iza mene panduri u puntu, njih 3 pilica, rotacija, haos ludnica, stali ispred mene. i kao daj dokumenta breee! ja gledam... evo. dao ovaj gleda. aj izadji iz vozila, ja izasao... i tu jedan gleda dokumenta, saobracajnu. a ova dvojca oko mene stoje. ovaj jedan zgoljavi gleda u kola, i kao kaze meni. STA SI TI SAD KAO MANGUP, VOZIS KOLA SA OTVORENIM GEPEKOM, A?! ja ga gledam,... kazem. aj ti zatvori gepek. a unutra felne. ne moze da se zatvori. on uzeo onako i stiska gepek i nece da se zatvori. i nista on, okrece glavu i kao gleda nesto papire... degencina. i pazite vi sad kakav je on mentol. otvorio je saobracajnu, i gleda na ono podaci o prvoj registraciji! i pogleda u auto i kaze mi PA BRATE TI NEMAS ISTE TABLICE NA AUTU I U SAOBRACAJNOJ!!!!!???? ja reko molim? ovaj jedan najmanji poceo da se dere RUKE NA HAUBU, RASIRI NOGE... kao da su uhvatili sarica tako poceli da talasaju... ja reko sta je problem? nije mi jasno nista... auto je legalan sve cisto... i tu oni na motorolu pozvali spektora za vozila, ovaj dosao odma, gleda brojeve sve gleda, sve super. ali kad na motorolu izdiktira broj tablice sa vozila, ovi kazu da ne postoji...kao da je izmisljena tablica. eto tako bas. on tu nazove rumu, izdiktira broj sasije... sve to. kazu ovi. nije uneseno u sistem. izvinjavamo se...

drkali me tu sat vremena, komsije i ljudi gledaju, pomisle vid ovog kriminalca, tu me raspecili na sred ulice pretres... zbog debila od pandura. stvarno ima degena to je neverovatno.

Link to post
Share on other sites

Juce oko 18.00 sati na kraju Karadjordjeve stojim prvi na semaforu, sa leve strane preko ivicnjka staje interventna tik uz moj prozor i spustaju staklo i trazi mi dokumenta...??? Ja gledam i ne verujem!? stojim prvi na semaforu, zeleno svetlo se pali, pritom ulica ima jednu traku jer je tu neko suzenje a oni mi traze dokumenta????!!!!! ja im dajem a on mi kaze popni se na ivicnjak sa strane i pomere se ispred mene i stanu i oni na ivicnjak...proveravali par minuta dokumenta i onda izlazi lik iz pajera i vraca mi ih i pita me za ime oca i ulicu gde zivim..i onda skontam da debili ladno nemaju citac novih licnih karti, posto ja imam licnu kartu sa cipom na kojoj su podaci o adresi i ostalim sranjima....znaci strasno...u sred bela dana na semaforu te neko legitimise :)

Link to post
Share on other sites
lezi bre dole bre, sta je u redu bre picka ti materina bre!

hahaha

koji debili. obavezno pogledati.

HAHAHAHAH!!! Dosta puta sam gledao kako interventna tuce, znaci strasno.. Kad uhvate da peglaju nogama i pendrecima to je kraj!!

Link to post
Share on other sites

sto je najgore sto su smotani kao neki debili,sto bi ih svu cetvoricu polomio i one sve sitne koscice u sakama ali onda opet najebes....nema ti druge nego da slusas sta ti kazu i trpis....nebojim se ja njih nego zakona....

ali ovo je dobro...''lezi bree'' a tuku ga nogama odoszo... hahaha mame ima ga nabijem

jos razbise covjeku auto,ovi ukradose a debili razbise....

@gruja...ti si pitao cini mi se jesmo ozbiljni sa bezanjem...

ja to nocu napravi stalno gad sam u prekrsaju za oduzimanje vozacke....ispocetka te puca adrenalin a poslije ti kao da prođes pored bukve....

Link to post
Share on other sites

I da, mene pitali letos kako je auto registrovan u VR a ja iz Bg :) Al dobro, to je bio lapsus.

Suki, vala bezanje nikako nije pametno. Cak i da im nekom silom pobegnes (a nece oni da te jure sa jednim kolima, vec se potera organizuje u roku od par sekundi) zapisace tablice ili ce te neka kamera za nadzor snimiti (ovde u centru ih je pun *urac) a onda si najebaooooooo

Meni je bitno da se ne izdrkavaju, ako vec proverava bar nek bude kulturan...

Link to post
Share on other sites

Ma svi su umisljeni, mene su pretresali sa 15 godina. Ja (posto me do tad nisu spopadali) pitao sta nije u redu, a magarac kaze "Hoces da te bacim u Dunav da vidis sta nije u redu?!" (bili smo na 25. maju) Trazi mi dokumenta, 3 puta sam morao da mu ponavljam ime. Jadni su svi do jednog...

Link to post
Share on other sites

Zao mi je sto nemam klip vise da vam pokazem kakve su to mudonje kad udare na tvrdo,dobili batina izvinuli se i vise tu marku vozila nikada nisu zaustavljali,jos su sapke kupili iz kanala.Al nema svako zlatnu znacku jbg.

Link to post
Share on other sites

Zaustavili pod rotaciom Rekstona pridje jedan nekako kurcevito drekenja se kad samo iz dzipa sevnu pesnica ladno se pandur opruzi koliko je dug a sapka ode u kanal pored puta i naravno ne ustaje vise.Izlazi iz dzipa neki celavi krkan prilazi drugom policajcu ovaj se skamenio ne reaguje,samar dva i on osta bez kape sede covek u rekstona i ode laganice.Drugar u taksiju to snimao ja nisam mogao da verujem.Kaze da su cajci ustali tek posle par minuta pokupili kape i rekli taksisti da produzi kao da nista nije bilo.Ako dodjem do snimka stavljam da i vi vidite da i nad popom ima neko.

Link to post
Share on other sites

Taj lik verovatno je neko mudo kad je to smeo. A ako cemo iskreno onda on nije nista bolji od njih... Koja je razlika, oni se kurce jer imaju znacku a ja npr jer mi je tata ministar? Na istom smo...

P.s. Nije mi tata ministar, smao navodim primer :)

Link to post
Share on other sites

gledao sam ja svojim ocima pre par godina...

necu da imenujem decka, znaju ga svi u novom sadu. sad je na robiji zbog ubistva, al izace uskoro...

bili mi u sport caffeu. i negde posle 2 ulazi interventna, pun k***c njih. i klasicno kurcenje. ovo je racija! niko da se nije pomerio, ovo, ono... i dosli do njega i poceli da ga pretresaju, al nekako bezobrazno su postupili, u fazonu, sta gledas, sta se mrstis... i pandur ga uhvati za vrat jer mu je doticni decko rekao nesto.... kad je krenuo da samara, jednog drugog treceg redom. samo spustili glave ko kerovi i cute, istero ih napolje kao kerove mrs da vas ne vidim vise. okrenuli se, pokupili i otisli.

nije ni to u redu. al mnogo su nekulturni. mnogo talasaju. mnogo misle da su najjaci...

Link to post
Share on other sites

Cuo sam za taj dogadjaj jer sam tada radio na brodogradilistu gde je bila smestena zandarmerija a od njih neznam imali gorih i rodjenog oca izlupaju za nekih70000din.nije dzabe bata rekao "ZA MALE PARE STE SE PRODALI,ZLIKOVCI JEDNI...

Link to post
Share on other sites
Zaustavili pod rotaciom Rekstona pridje jedan nekako kurcevito drekenja se kad samo iz dzipa sevnu pesnica ladno se pandur opruzi koliko je dug a sapka ode u kanal pored puta i naravno ne ustaje vise.Izlazi iz dzipa neki celavi krkan prilazi drugom policajcu ovaj se skamenio ne reaguje,samar dva i on osta bez kape sede covek u rekstona i ode laganice.Drugar u taksiju to snimao ja nisam mogao da verujem.Kaze da su cajci ustali tek posle par minuta pokupili kape i rekli taksisti da produzi kao da nista nije bilo.Ako dodjem do snimka stavljam da i vi vidite da i nad popom ima neko.

Da nisu RU table? :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Jaoooo sinoc sam se vozio tu po gradu pa otisao na magistralu sa devojkom,ogranicenje 50 ja vozio 70,a panduri se zavukli izmedju nekog drveca ne moze ih ni CYA pronaci :D I taman im prilazim nisam ih ni video kad on izlece pred mene mase onom palicom,i ja samo prodjem,bacim pogled kad ono ima radar FAMA :0 Zanima me je li neko imao slicna iskustva? pogledao sam na retrovizor samo su se okrenuli i nastavili dalje da gledaju u druga auta,inace auto mi je na stranim tablicama pa me zanima mogu li me drkati nekada zbog ovoga ako su slikali sa radarom? pozdrav

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Haha, sad citam ove postove, umirem od smeha.. Nema vecih smradova nego ovih iz Interventne.. Nocu je bolje da naletis na bandu neku nego na njih, ja razumem njihov posao i sve to, ali kako se oni ponasaju to nema nigde, samo kad ih vidis cetvoricu u onom pajeru kako se mrste ljudima, oni su stvarno u tripu da su krimosi.. Povrh svega uglavnom imaju jednog sitnog sa sobom, kompleksasa koga su peglali ko klinca, i sada misli da je zajeban, i taj je uvek najveci drkadzija..

Mene su sa E34kom redovno zaustavljali, nema sanse da me promase.. Uvek cist, 17ice, cuo se sa kilometar.. Od kad sam kupio E39 dosta slabije, izgleda bas penzoski sa 15icama, uoste im nisam vise zanimljiv..

Jedna od situacija..

Krenuo po devojku u zarkovo, bilo oko 22h, prolazim pored interventne na semaforu, ja skrecem desno, a oni treba levo, gledam u retrovizor i znao sam, vidim oni debili se okrecu za mnom, ja gas da prodjem kucu od devojke da me ne zaustavljaju bas tu, jer sam jos plus ko za baksuz bio obucen ko ludak, bela tresa, airmax, smesno mi bilo, samo sam izasao sa gajbe po nju, nisam u fazonu da izigravam kneleta i slicno..

Uglavnom oni upale i rotaciju i sve full i ja stanem jedno 50m posle njene gajbe, standardno ruke gore, siri noge smaranje, jesi osudjivan, jel imas oruzje, drogu, sta si se obukao tako?! ja se smejem sta cu.. Ovaj jedan mi uleteo u auto i pretura, meni opusteno, znam da nema nista, kad on otvara kasetu ispred suvozaca i vadi sav srecan papirnu kesicu umotanu selotejpom, i kao a sta je ovo!? A ja sklapao neki orman i tu mi neka gomila srafova ostala, i zaboravio na to.. Ja mu namerno onako smoreno kazem, ekseri.. I on navalio da otvori i prospe mi sve po sedistu srafove, mnogo je smesno bilo, mislim da su i ovi drugi majmuni njegovi hteli da umro od smeha, a ovaj preturac se smorio, cak mi je i pokupio srafove, ne bas sve ali vecinu..

Najludje sto to traje 15ak min, ja stojim na sred ulice, iza mene pajero sa rotacijom, mala ulica je u pitanju, mene rasprcili tu ko budalu, svi gledaju, a moja devojka pametna izasla iz kuce 50m odatle, ja je gledam, ona me ne vidi normalno, nervira se sto me nema, a cimao sam je da izadjem i vec kisica pocinje i zove me na mob 10 puta, a ja ne mogu da se javim jer me ovi dzaraju i tako.. Jos joj posle zvizdim, ona i dalje ne vidi.. Strasno.. Zene..

Link to post
Share on other sites