Kako ste saznali za naš forum???


Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

preko fejsa vido grupu "SVI MI KOJI VOLIMO BMW" i tu je pisalo za vas sajt. Uso sam i registrovao se. Mislim da je tako nesto odavno trebalo Srbiji. Svaka cast.

Mi i jesmo tu odavno, ali sta ces kad vecina ljudi u Srbiji koristi internet samo za Fejsbuk :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Znaci pitanje je kako ste saznali za nas...??? preko nekog drugog foruma, preko prijatelja....??

Preko prijatelja koji ima BMW E30 kao moj,pitao sam ga neku tehnicku informaciju o nasem autu i rekao mi je da pitam vas ;)

Link to post
Share on other sites
Znaci pitanje je kako ste saznali za nas...??? preko nekog drugog foruma, preko prijatelja....??

Trazio po netu resenja za moj problem i naleteo na Vas, svaka cast !

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Registrovao se na bmwaksrbija.. I posle nekog vremena da odem na forum, a posto sam u medjuvremenu video par nalepnica bmwclubserbia, ja ukucam to.. :D Kad ono, vidim da nisam registrovan, rekoh sta je ovo, registrujem se i ostanem :rolleyes: :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

saznao sam jer me je muka naterala,mladi sam autolimar pocetnik a volim to da radim vise nego leba.

bmw 318i imam 90godiste i sjebo sam ga da bi se naucio na limariju,uradio sam lambo mehanizam sam,muka je znate ali se naucis.

Saznao sam tako sto sam ukucao bmw klub,posto ima zastava klub,alfa,pa tako i bmw.

za mene je bmw auto i ni jedan drugi automobil ne shvatam kao auto vec valjanjem izvlaceno bure i obradjeno cnc masinom.

Mclaren f1 LM ima bmw motor,Ferrari Enzo koristi upravljacku elektroniku i aktuatore za semi-automatic za poluge iza volana,imam kompletnu semu,ali je to muka,vise ono tiptronic-semi robotics.

napravio sam vec automobil od cevastih profila,pa bi hteo forumase da pitam oko prepravke kardana i zadnjeg pogona u mid-engine,znam da moze a ne znam kako da skratim kardan.

bio sam uclanjen u zastavafun club,pa me izbacili zato sto sam postavio slike od laptop kompjutera koji sam modifikovao i vec spremio za moj sledeci bmw.

ja bih voleo da ispadnemo ljudi,mislim bmw je malo ozbiljnija mehanika i to!!!!!,Petar dioda,dolazim iz Bora,znam braco sve oko stylinga nemoguceg,pravim robotizovane spojlere to mi je hoby,a robotizacija za obe strane ispada oko 55eura,kad sam u forumu hocu da se druzimo,a sto se tice naplacivanja od strane mene za ljubitelje bmw-a samo materijal.

Posle ovoga teksta ne bih voleo da me izbacite.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...