Kako ste saznali za naš forum???


Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemam pojma jesam li vec rekao ali ono klasika, guglao, naleteo i evo me. Da ne zaboravim da sam dugo pratio forum kao nemi posmatrac kad je ovde bila sacica ljudi ali tada nisam hteo da se prijavim iz prostog razloga jer nisam imao bmw vec samo forda i yuga a koje danas koriste moj matori i sestra dok ja naravno ne izlazim iz masine.

Za vasu informaciju, pokusavam i zenu da navucem na bmw i da joj kupim kockicu posto ona nezna da vozi ovu 5-icu, kao veliki auto. Videcemo, ona hoce nekog golfa, kao mali, taman za nju, a ja i dalje pokusavam da joj nabacim kocku pricajuci koliko je bolja od golfa.

Ako je budem nagovorio, eto meni u dvoristu i 3-ica i 5-ica :preved:

Link to post
Share on other sites

Ja preko Googla,nesto sam kopao i naleteo slucajno,ali je to bilo jos pre godinu dana. Nisam se odmah uclanio,mrzelo me nesto,a onda mi je Peki na SBB hub-u rekao da se uclanim i ja reko ajde,mogao bih. Fina je ekipica sto dolazi na Banjicu,bas.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

ljudi , jako nam je vazno da znamo kako ste dosli do nas , to ce nam mnogo reci o nasem marketingu i sl.

tako da .... ako je neko zaboravio da se upise neka to ucini ..... mnogo nam znaci

hvala

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...