Promer centralne rupe e39 i e34


Recommended Posts

Imam felne style32 koje su bile na e39.Ja hocu da ih stavim na e34-ku.Da li neko zna koji je promer centralne rupe na e39 a koji na e34.Nigde ne mogu da nadjem subler da premerim, ali mi se cinni da je 74mm prema 72.5mm. E sada mi samo treba potrvda nekoga ko je siguran 100%.

Link to post
Share on other sites

da. e sad, ja sam merio pre nekog vremena jer mi ukrali dva cepa sa felni a nemogu da nadjem da kupim pa nadjoh tipa da mi ih napravi i mislim da promer bese 74mm ali nisam 100% siguran.

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Postasvljeno,a prstenove platio 100 din po komadu.Znaci sva cetiri 400 din,a kod nekih poznatih vulkanizera je cena 2000 din sto je sramota.

Druze gde si kupio te prstenove? Nasao sam felne koje su trenutno na e39, ja bih da ih stavim na e34, mada nije fabricka pa ne znam ni koja je centralna rupa, da li to neko pravi?

Link to post
Share on other sites

Ja sam kupio kod ovih u bomardu platio sam 2000 sto je strasno kad sam pred zimu skidao felne sa letnjim gumama da stavim zimse svi prstenovi su popucali nek i na dva mesta videcu sta cu za iduce stavljanje ali ovo sto ni prodaju da izvinete je cisto sranje za koje budete posteno odrani SRAMOTA.

Iskreno drugari bolje potrazite strugara da napravi siguran sam da ce te proci jeftinije a dimenzije su 74.1-72.6

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Posto i ja razmisljam da stavim felne od e39 na e34 znaci trebao bi da odem kod strugara da mi napravi prstenovi debljine 1.7mm posto e39 ima rupu 74.2 a e34 72.5 ?

Link to post
Share on other sites

Ja sam stavljao od e39 na e36 i e46 bez prsenova i nisam imao problema. Ti sad kako hoces.

Link to post
Share on other sites

Covek sto sam kupio od njega kaye da je bolje da stavim da ne bi tresle,to nije nikakva investicija pa cu verovatno da stavim da budem siguran :preved: :pleasantry:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...