Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koliko godina je kod tebe auto? Vidim da je tema zapoceta pre 10 godina. Bas se lepo druzite vas dvojica 🙂 Rado gledam fotke od tvoje kocke, bas je po mom ukusu.

Link to post
Share on other sites

Hvala brate...20 god je auto kod nas u porodici, vozio moj pokojni tata pa sad ja...

Kocka je kocka, tu nema price, jos ako ima jos emocija vezano za nju, onda je to pun pogodak...

Obozavam da je vozim, trudim se da se druzimo sto vise... 😉

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
On 10/1/2020 at 8:47 PM, Sale-Sombor said:

Kako bi voleo da imam ovako neki prevoz, cisto jednom nedeljno da se provozam 😀

E30 je pravljen da se vozi svaki dan. :) Jedino bi bilo pozeljno da se stave celicne felne jer putevi po Srbiji ne prastaju.

Edited by Elvir
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Super, samo napred. Kocke polako padaju u zaborav, drago mi da da ima neko da se i dalje zalaže za njih. I ja planiram za sledeću godinu sredjivanje limarije i farbanje na mojoj.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Auto je strava!
Imam jedno pitanje, jesi li menjao ovaj hrom oko prednjeg/zadnjeg vetrobranskog stakla ili je tako oduvek? Ako jesi, gde toga ima? :))

Skoro sam pazario e30, i ta guma okolo je haos, a hrom ne postoji, samo negde-negde...

Link to post
Share on other sites

Teško to da nadješ...ja uzeo crnu lajsnu, zamenio na zadnjem staklu bez skidanja stakla, jeedva, dok prednja šoferka bi trebala da se skine da bi se namontirala.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

@darves

Imao sam namjeru da kupim nove hrom lajsne kedera. Sve je to preskupo i tesko da to neko moze dostaviti a da se ne savije i ne nagrdi. Tako da sam, za sad, nasao resenje. Uzeo sam hrom traku (tanku kao kafena traka za pakete), izrezao po mjeri i nalijepio preko lajsne. Samo sam htio probati a ispalo je okej.

@kubanac

Hvala 😉

Link to post
Share on other sites
Teško to da nadješ...ja uzeo crnu lajsnu, zamenio na zadnjem staklu bez skidanja stakla, jeedva, dok prednja šoferka bi trebala da se skine da bi se namontirala.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne skida se soferka,imas poseban alat za montiranje tih lajsni

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ma znam, vidjao sam, ali kad sam tad gledao da li da kupim alat ili da odem u neki glass servis, više mi se isplatilo da mi skinu šoferku, ubace lajsnu i vrate, tad su mi tražili 10€ za to. Ali to je tako i ostalo, dodjoše drugi automobili i tako.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • [kick] changed the title to E30 325i
  • CasperBg82 featured and unfeatured this topic