Recommended Posts

Obećao sam da ću malo srediti sjedišta i bogami sam ispunio obećanje ;)

E ovako,moje sjedište tj. sjedište vozača je bilo dobro jer sam ga skoro zamijenio sjedištem od novijeg tipa e30(široki štop),jer su ona ispunjena sundjerom i udobnija su...ali,sjedište suvozača je bilo veliki problem...naslon je bio ok al' sve ostalo-katastrofa...tako da sam kod jednog prijatelja našao sjedište sa sundjerom ali mu je naslon bio očajan...onda sam nešto iskombinovao od ta 2 sjedišta i sad je extra...čitav dan mi je otišao radeći oko toga...onda su došle navlake i prezadovoljan sam,bar za sad,dok ne nabavim kadice...

Evo i par slika:

image0196.jpg

image0197.jpg

image0198.jpg

Malo sam radio i oko znaka :D

image0199.jpg

Pozdrav svima!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

;) e ne mozeee... :D I ovaj tvoj je u odlicnom stanju, plastike su samo sminka najbitnije je sta je odozdo, ima vremena nacices takve branike bitno je da imas na sta da ih stavis sve ostalo je manje bitno :D

Link to post
Share on other sites

I na kraju to ispade predobar bmw na prvim slikama i nije bio nesto ali sad vidim kako se trudis oko njega i imas sve pohvale od mene.....jos sam jedna preporuka stavi nazad distance od 15mm i gume nadji 205/50 15 videces kako mu onda leze te fele tek.........samo napred....

Link to post
Share on other sites

@Mladjo80

Hvala ti brate na lijepim riječima,trudim se koliko mogu...planiram distance,obavezno,vidjećeš :D...i naprijed i nazad po 15-20 mm...trebam sad da kupim još 2-je gume,ne smije se sa Yokohama semi-slick dočekati zima,bio bi slomivrat :D...a na proljeće je u planu farbanje komplet auta,zaštita,štelujući amortizeri,kočnice,kadice,zatamnjivanje stakala...ima da bude ludnica :D...poludjeste me ;)...samo bih nešto oko auta radio...

Link to post
Share on other sites

Ove moje su 7J i naprijed i nazad...ne znam što ću...a opruge ću sa amortizerima zajedno da uzmem jer su ovi moji pri kraju...al' sve to na proljeće,a ne bi trebalo da škodi onda distanca od 10 mm,a?

Link to post
Share on other sites

Pa ako su ti 7j i napred i nazad mozes da stavis distancere slobodno, taman ce lepo da mu cucne uz opruge, imas 2 opcije da kratis tvoje ili da stavljas sportske, dosta skuplje oko 100-150e ali i bolje ;) :e30:

Link to post
Share on other sites

Skrato sam ih ja već,auto mi je zalijepljen za zemlju :D...ali planiram na proljeće da ga komplet odradim,naravno,ako bude para...da se stave sportske opruge i amortizeri,da to valja nešto :)...samo sad ne znam kolike distance da stavim naprijed a kolike nazad?...10mm,15mm ili 20mm...a za brezone ću se nekako snaći...

Link to post
Share on other sites

Pa ako su ti 7J mozes da biras, samo da nepreterujes jer nije sve u esteskom izgledu kod distancera ja bi tu napred stavio 15mm a nazad 20mm :dance3: najbolje po meni kao sto sam i ja

Mislim da će tako i bit' :)...hvala ti IS...:)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • [kick] changed the title to E30 325i
  • CasperBg82 featured and unfeatured this topic