Recommended Posts

http://img232.imageshack.us/img232/8970/image012nm.jpg

http://img203.imageshack.us/img203/5434/image013mw.jpg

http://img406.imageshack.us/img406/3395/image014md.jpg

http://img208.imageshack.us/img208/7196/image015nh.jpg

http://img526.imageshack.us/img526/5575/image016ts.jpg

Evo,konacno i ja izbacih slike...ako imate kakav komentar,javite...auto je star 26 godina,mada se jos uvijek dobro drzi :2u4pvecna8:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odlican auto , jes da je stara ali moze jos da se jasi, :2u4pvecna8: da parafraziram jedan nas vic

Link to post
Share on other sites

Ljudi,nije valjda da mi je kockica toliko losa da niko nece da je prokomentarise?...ako postoji ljubitelj BMW automobila onda sam to ja...ovo auto obozavam i odrzavam ga koliko mogu..mislim da sam zasad dobar...sve na njemu je fabricko osim MOMO volana i REMUS izduva...fino pjeva kad udje u obrtaje :2u4pvecna8:

Link to post
Share on other sites

Bolje vas nasao,ja sam Danilo iz Niksica...imam 23 godine...mog e30 imam vec 9 godina i lud sam za njim...ali,baaaaas lud:)...od prije 3 ipo godine auto vozim samo ja jer moj tata vise nije sa nama...eto,ako ko ima kakav komentar o autu i kakav predlog neka kaze,bicu vam zahvalan...

Link to post
Share on other sites

Sa obzirom na godine, lepo izgleda, samo bih mu skinuo navlaku sa volana ( nije to za BMW), a ostalo sve skockano na mestu.

Link to post
Share on other sites

Vidi sa ekipom iz MNE, znam da je neko od njih ( mislim da je Denis) presvlacio negde u PG.

Link to post
Share on other sites

Extra je ispalo,svaka cast...lijep volan...kako si ovo uradio?...treba li neki poseban alat?...a fabricke felne su zakon,jbg 14-ice su al kad ga spustim malo i stavim distance,bice bomba :thumbsup:

Link to post
Share on other sites

image0106w.jpg

Sjetih se da,kad sam predstavljao svoju bembaru,nijesam izbacio sliku odpozadi...i juče ga oprah da se sija pa reko da ga slikam...ponavljam,auto je 84 godiste...mislim da ga nijesam loše čuvao:)...

Auspuh je Powerful,stavio sam ga skoro...zvuči prelijepo!...

Ako imate kakav komentar,bio bih zahvalan... :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Sad sam došao sa puta,nije me bilo 3 dana...i čim sam ušao u kuću odmah sam upalio komp da vidim šta se radi na forumu :) ...nijesam još presvukao volan,imam namjeru da to uradim ubrzo,čim skupim malo para :) ...a moram završiti još neke sitnice,tako da,čim volan bude kao nov izbacam fotke...jedva čekam :dance3:

Link to post
Share on other sites

Dobro se drzi, nema sta. Ja sam imao e30 318 85to ali sam mu ubacio m40 motor 318i i kao sat je bio.. Dugo se nisam mogao odvojiti od njega.

Link to post
Share on other sites

Meni je m10 motor,105 ks...vrti se ko lud...a BMW je BMW :) ...ja se od ovoga nikada necu odvojiti,jer mi je ostao od pokojnog oca...odlican je outo,obozavam ga...e,sad,moram malo da ga spustim,da kupim felne (ne znam hocu li 14-ice ili 15-ice),jedan momak u NK-u prodaje OZ racing 15-ice pa razmisljam da ih uzmem,ali vidjecu...jos da stavim maglenke,presvucem volan i to je to...prije 5-6 dana sam mu zamijenio zvucnike i naprijed i nazad tako da mi je muzika bombona sad...opet kazem BMW je BMW :dance3:

Link to post
Share on other sites

Kada budem imao vremena, ubacicu i slike moje stare e30tice da vidis kako je izgledala. Zatamni stakla, nabaci 15tice, resi volancic i cepaj

Link to post
Share on other sites

Volan mi se ne svidja, a ni ova crna traka na stopkama nije najprijatnija.

ako hoces da malo kvaris ugodjaj u voznji, zarad estetike, odmah stavi 16 cola felnu.

Inace kocka je bombona, o motoru da ne ponavljam :dance3:

eventualno retrovizori u boju auta. Cuvaj ga.

Link to post
Share on other sites

Volan je "Momo",dobar je...ali se koža malkice poderala pa sam stavio kožicu preko da se ne vidi...jbg,ni meni se ne svidja ali uskoro ide presvlačenje volana pa ce biti bombona...crne trake na stopovima nijesam ja lijepio,pokušao sam da ih skinem ali su zalijepljene ko lude...pa sam odustao...mada,i ne izgledaju toliko lose...hvala na komentaru,cuvacu ga,obozavam ga :dance3: ...i razmislicu o 16-icama...izgledao bi pakleno...

Link to post
Share on other sites

pozdrav druze, kad budes odlucio da presvuces volan javi mi se na PM da ti dam broj od zene iz Podgorice sto radi to, meni je radila volan na E36, mnogo dobro radi, kao fabricki ispadne... cijena je 60 eura...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Casper,druze stari,evo me opet :worshipbmwts9: ...radio sam u PG neko vrijeme pa me nije bilo...stigle su mi felne,extra su,momak ih je dobro odradio...montirao sam ih,naprijed sam ostavio Yokohama 195/50 R15 gume a pozadi sam stavio Tigar Hitris nove 195/55 R15...prije neki dan sam spustio auto i sad izgleda kao bolid :friends: ...kad budem imao vremena izbacicu slike...

Link to post
Share on other sites
  • [kick] changed the title to E30 325i
  • CasperBg82 featured and unfeatured this topic