Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Pozdrav kolege moje... :)

Mislio sam da ugradim plin ali sam odustao...i kupio 2-je nove gume,Tigar Hitris 195/55 r15...

image0232d.jpg

image0233.jpg

image0234.jpg

Sad imam sve 4 nove gume,vrh...:D

A ovo sam slikao u Podgorici,parkirao auto,ušao u jednu zgradu,izašao i zatekao X6 pored moje kockice :lol:

extrak.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ajd i ja tebi da dam neku pohvalu vala si zasluzio ;)

Unutrasnjost ti je kao iz fabrike, :wub: sve pohvale za to ali ova nalepnica mi se nekako ne dopada jer je na haubi, da imas obrvice pa da si na obrvu zalepio to bilo bi exra ali ovako... :lol: :blum:

Link to post
Share on other sites

Tu bre svidja mi se ovaj bembo! :D Ne treba nista uraditi posebno, dovoljne su samo neke detalje i odrzavati auto cist do perfekcije i onda dobijate ovo sto sam ja video na ovom postu! Ma svaka cast majstore!!! ;)

Link to post
Share on other sites

Tu bre svidja mi se ovaj bembo! :D Ne treba nista uraditi posebno, dovoljne su samo neke detalje i odrzavati auto cist do perfekcije i onda dobijate ovo sto sam ja video na ovom postu! Ma svaka cast majstore!!! ;)

Zahvaljujem se brate Bucko na lijepim riječima :)...auto je stock,sa malo detalja po mom ukusu...ne volim ti ja prevelika budženja,samo spuštanje,neke dobre felnice i gas :)...a perem ga redovno...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sjećate se kad sam obećao da ću presvući volan?...davno...uvijek je nešto drugo bilo važnije...ee,odlučih juče da ga presvučem,i to sam :)...otišao u prodavnicu i uzeo pola dužnog metra eko kože,2.50€ :)...e,onda se bacio na posao...prvo našao na forumu upustvo,Igor je to pisao,onda sa You Tube-a skinuo video kako da zašijem...skinuo volan i premjerio,iskrojio,majka mi to prošila i jutros sve to fino zašio na volanu :)...samo sam presvukao obruč...meni se svidja,nije savršeno ali vrh mi je što sam to sam odradio :)

Evo i dvije slike,auto mi je prljavo pa ne zamjerite,navikli ste na čistoću kod mene :) ...

image0313t.jpg

image0314k.jpg

Link to post
Share on other sites

I volan a i sve ostalo sto si nam pokazao enterijerskog karaktera je za svaku pohvalu. "muski" to odrzavas i cuvas, tako i treba.. :e30: :e30:

Link to post
Share on other sites
  • [kick] changed the title to E30 325i
  • CasperBg82 featured and unfeatured this topic