Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Razmišljam da vratim žuti žmigavac...šta misliš Žaksone?

A dalje u planu je sredjivanje trapa...2 selen bloka,1 izlaz iz glave upravljača i neki bolji amortizeri...al' vjerovatno ću to sve na proljeće, kad prodje snijeg...

A felneeeeee...ne znam...mislio sam da trazim negdje RH classic...šta misliš?

Link to post
Share on other sites

Razmišljam da vratim žuti žmigavac...šta misliš Žaksone?

A dalje u planu je sredjivanje trapa...2 selen bloka,1 izlaz iz glave upravljača i neki bolji amortizeri...al' vjerovatno ću to sve na proljeće, kad prodje snijeg...

A felneeeeee...ne znam...mislio sam da trazim negdje RH classic...šta misliš?

Mislis na prednji zmigavac?

Najbolje je da ti na prolece dodjes u BG, pa da sredimo sve to i da ti amortizere sredi Goran iz Batajnice, a i da se druzimo malo...kad dodjes nadjemo i neke felne i vratis se u NK kao nov ;) RH su ok...lepse su od tvojih ATS, mada sam ja ipak za neku BBS varijantu, neke 15-ice, da prebacis samo gume, jer znam da ne volis ti niskoprofilne :P

Link to post
Share on other sites

bezbolnije valjda folija, pa mozes da skines kad ti dosadi, a ne opet farbanje. valjda...

A kažu da su folije toliko česte na putevima pa "kao" da se razlikujem od drugih, pa da farbam :)

Iskreno, ja bih stavio foliju, jer se, naravno, može maći...ako odlučim, lijepiću kad otopli...

Link to post
Share on other sites

Dobre su ;) Malo ispoliras fals, ali obavezno da imaju poklopce, nemoj da te sanjam...i stavi 195 50 15 i to je to :dance3:

A sto se zmigavaca tice, meni ovako izgleda bas ok...reci mi kako sija preko dana, a kako nocu? Jel stvara pometnju ili se vidi jasno da je u pitanju zmigavac?

Link to post
Share on other sites

Drug moj, sija lijepo, baš...ko je god vidio uživo štopove kaže da su EXTRA... a meni je nekako precrveno, ne znam :)

...ili, nijesam navikao...

A što se tiče felni, ove RH mi se svidjaju... kad bih mogao nedje da ih nadjem za male pare :)

Link to post
Share on other sites

Najbitnije da se lepo vidi tj da sija i danju i nocu....a u svakom slucaju je ovako lepse, tako da mislim da ne bi trebalo nista vise da diras...uostalom, to je sprej koji je namenjen za to :)

Felne jesu lepe...ako ih vidim negde, javljam ti...video sam neke slicne...

Meni se svidjaju one sto ima Tokyo na njegovoj kockici...BBS...bas su kulturica...15-ice...pitaj ga, mozda hoce da ih proda...spominjao je da hoce da se vrati na Azev-ke :D

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=11240&st=140

Link to post
Share on other sites

Taman posla...ja to nisam rekao...ne svidja mi se to sto je ATS ipak golfova fabricka felna...a tvoje su ofarbane...e sad, kad bi ih ti vratio u fabricko stanje, ofarbao one delove gde su otvori u crno, a ostalo ispolio da sija, e to bi onda bilo nesto drugo...jel su tvoje 5.5 ili 7.5J?

Link to post
Share on other sites
  • [kick] changed the title to E30 325i
  • CasperBg82 featured and unfeatured this topic