Recommended Posts

I tebi hvala Alkoni druže,a eto,održavam koliko mogu...mislim da je sve ok ispalo,od felni,preko spuštanja do unutrašnjosti :)...pa kad još dodamo da mu je 27-ma godina,onda je uspjeh još i veći :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima neko mlijeko sto proizvodi Frescura...ja ga uzimam od jednog prijatelja 5€,pola litra...i traje mi to sigurno 3 mjeseca...mazem i gume njime,ne postoji nista bolje,ima ovdje u topiku kako izgleda guma kad namazem...niti se lijepi prasina,niti je masno a mirishe...

Link to post
Share on other sites

Danas sam malo čačkao oko instrument table :)...otvorio da je očistim i mislio da promijenim baterije,pa odustao,neka ih još malo :)...iskoristih priliku da nalijepim tri boje ///M-a...

image0324.jpg

...nije loše,izgleda lijepo sa vozačevog sjedišta...ali to je za sad,dok ne nabavim prave male M naljepnice što idu ovdje :)...ima li ko to?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Danas sam malo čačkao oko instrument table :)...otvorio da je očistim i mislio da promijenim baterije,pa odustao,neka ih još malo :)...iskoristih priliku da nalijepim tri boje ///M-a...

image0324.jpg

...nije loše,izgleda lijepo sa vozačevog sjedišta...ali to je za sad,dok ne nabavim prave male M naljepnice što idu ovdje :)...ima li ko to?

Imam ja viska tih malih nalepnice ali kako da ti posaljem.

Link to post
Share on other sites

Ma netreba nista samo mi posalji adrasu i saljem ti.

Nigdje nijesam sreo više dobrih momaka na jednom mjestu nego ovdje...

Stvarno,svaka vam čast,od srca... :thank_you2:

Dejane,puno ti hvala...

Danilo Vujović

Oštrovac 33

81400 Nikšić

Crna Gora

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • [kick] changed the title to E30 325i
  • CasperBg82 featured and unfeatured this topic