Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cenim da bi posle tog cina doneli zakon po kom automobili stariji od 15 godina moraju 16 i po puta godisnje na tehnicki pregled :D

Nije za ovu temu, ali voleo bih da licno upoznam strucnjaka koji je procenio da E30 mora dva puta godisnje na pregled, a jugo 2000. godiste koji vise nema ni sredinu ni krajeve samo jednom :) :D :D

Ja cu da vam se pridruzim zbog gore navedenog :prankster2:

Link to post
Share on other sites
To mozda tvoje neke glave pokrivljene,koje si ti to motore furao ...xaxxxxax

Pa ja sam uspesno ubio vise bmw motora nego ti sto si video na gomili, mozes samo da mi zavidis :prankster2:

Link to post
Share on other sites

The engines killer is better then transporter. You must change your nick name...

Link to post
Share on other sites
Pa ja sam uspesno ubio vise bmw motora nego ti sto si video na gomili, mozes samo da mi zavidis :prankster2:

Da ti zavidim...? Strasno,moguce da si ubio mnogo motora,al to se bato radi ne-znanjem a ne nekim poznavanjem te materije kako ti kazes,ali izvini ja sam samo Bmw pocetnik pa ne znam mozda najbolje....

Link to post
Share on other sites
Ili mozda nisi svhatio...

Ma shvatio sam ja ,zezanje je sve.... Nego ja malo sa transporterom diskutujem....xaxaaxx

Dolazim i ja naravno pa mozemo i licno da se upoznamo....

Link to post
Share on other sites

Dajte josh video sam i moj auto iako ja nazalost nisam tu dao sam drugaru da izlozi pozz iz svice

Link to post
Share on other sites
kasnis komsija...m5 se nije vrteo nikako,zali boze sto muce tako dobar auto...

A moram da kasnim, dok se devojka obukla osedeo sam, sledeci put dolazim bez nje. :(

Link to post
Share on other sites