Recommended Posts

hteo bih pored predstavljanja clanova da predlozim poseban deo kao npr -KONTAKT- INFO- gde bi se prikupljali brojevi telefona i gradovi clanova tako da samim tim ako se nadjes u nekoj nuznoj ne-zgodnoj situaciji npr:pukla guma ,osto si bez goriva,slepanje do vulkanizera,crklo puklo, ...treba ti kondom :D ili imas visak zenskog drustva pa ti treba pomoc clana obliznjeg grada ili jednostavno za jedno :lol: na brzaka u prolazu,odmor od puta itd ...samim tim mogu se razviti i neki novi poslovi ,procaskati ,izmeniti iskustva(izmeniti zene,taste ,devojke, gace :crazy: ...mozda ce se desiti neka nova ljubav,brak :kiss3: vazno je da se siri BMW porodica i poveca natalitet Srbije :cray:

itd,al prvenstveno za ovo prvo ZA NUZNE SITUACIJE :) (ne mislim na to ako te proteralo pa nemas guz papir i treba ti WC!)

mislim da je to i vise nego korisno, jer sam clan ti moze najbolje pomoci u njegovom gradu u kome ti se desila ne-zgodna situacija

:fool:

a drugi predlog je da se isto tako otvori topic -VASA PROFESIJA ,ZANIMANJE-cisto da se vidi cime se bavimo u zivotu mozda se i tu neka iskustva privatno prosire

naravno niko ne bi bio obavezan da ostavi podatke ako je zauzet previse ili nije spreman da pomogne BMW bratu ,sestri u nevolji :rtfm:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zasto da ne.

U sustini moze sa ostaviti samo tel. mesto i ime, i ako se nekome nesto nekada desi, pozove se na nas klub i reseno.

Znaci na adminu je hoce li prihvatiti predlog i otvoriti novu sekciju.

Link to post
Share on other sites

hteo bih pored predstavljanja clanova da predlozim poseban deo kao npr -KONTAKT- INFO- gde bi se prikupljali brojevi telefona i gradovi clanova tako da samim tim ako se nadjes u nekoj nuznoj ne-zgodnoj situaciji npr:pukla guma ,osto si bez goriva,slepanje do vulkanizera,crklo puklo, ...treba ti kondom :) ili imas visak zenskog drustva pa ti treba pomoc clana obliznjeg grada ili jednostavno za jedno :lol: na brzaka u prolazu,odmor od puta itd ...samim tim mogu se razviti i neki novi poslovi ,procaskati ,izmeniti iskustva(izmeniti zene,taste ,devojke, gace :crazy: ...mozda ce se desiti neka nova ljubav,brak :kiss3: vazno je da se siri BMW porodica i poveca natalitet Srbije :cray:

itd,al prvenstveno za ovo prvo ZA NUZNE SITUACIJE :cray: (ne mislim na to ako te proteralo pa nemas guz papir i treba ti WC!)

mislim da je to i vise nego korisno, jer sam clan ti moze najbolje pomoci u njegovom gradu u kome ti se desila ne-zgodna situacija

:fool:

a drugi predlog je da se isto tako otvori topic -VASA PROFESIJA ,ZANIMANJE-cisto da se vidi cime se bavimo u zivotu mozda se i tu neka iskustva privatno prosire

naravno niko ne bi bio obavezan da ostavi podatke ako je zauzet previse ili nije spreman da pomogne BMW bratu ,sestri u nevolji :D

Brate, neces verovati, ali mi je bas juce, iz ne znam kog razloga, isto palo na pamet - NEVEROVATNO :rtfm: . Kao neka vrsta internog auto-moto saveza. Odlican predlog :cray: Kick je vec postavio formular koji bi trebalo da popune svi clanovi...

Link to post
Share on other sites

pa samo da se otvori topic tu nabacamo samo podatke i posle to neko od moderatora nek sredi...

10Sanja20 udacu se i rodicu ti M-a :fool:

Link to post
Share on other sites

To je Dire vec organizovao na Zrenjaninskom forumu,

i dobro je sto je neko pokrenuo tu ideju i ovde.

To bi trebalo da se odradi, i neki live chat po mogucstvu...

Link to post
Share on other sites
Guest 10Sanja20

10Sanja20 udacu se i rodicu ti M-a :crazy:

Kao što reče Peki...valjda ja tebi, a ne ti meni... :fool: ....osim ako bi stvarno da se udaš pa ja da budem muško u kući... :cray: :lol: :kiss3:

Link to post
Share on other sites

mogu i da se udam ako idem na miraz ako ce tvoj bata da nas izdrzava, na ktaju bi se on porodio od muke :fool: a ko ce da rodi to bi videli...a nije ni bitno sve dok se umnozavamo :cray:

Link to post
Share on other sites

Uh jbt, sad ponovo razmisljam i dodjoh do zakljucka da nam bas i nece biti od neke koristi.

Jedino da napravim, ma da.

Ok, kao sto rekoh moze.

Istampam sve podatke i stavim u auto na sigurno, pored kondoma, i pomoc je na dohvat ruke.

Link to post
Share on other sites

ok , resicemo to , ali ne bas tako kako ste vi zamisljali ......

otvorice se posebna soba u kojoj ce biti svi kontakti , ali .... u tu sobu nece moci bas svako da udje , da ne bi doslo do cimanja , zvanja nocu ili slicno ..... stalna ekipa sa foruma ce dobiti lozinke za ulazak u sobi ..... i sve je ok

moze???/

Link to post
Share on other sites

Interesantna ideja. Ja sam ZA.

Nisam cesto na net-u zbog obaveza a i losa mi je veza kuci ali na poslu imam ADSL pa sam tad aktivniji kad nemam obaveza.Voljan sam da pomognem svakome u nevolji pa kad donesete odluku kad, kako i gde ostaviti podatke javite.Sto se kondoma tice koristim samo XL. :fool:

Link to post
Share on other sites