Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

realizovana je ideja , cekaju se podaci clanova , soba je formirana ali se jos uvek ne vidi

Link to post
Share on other sites
Guest 10Sanja20

ali .... u tu sobu nece moci bas svako da udje , da ne bi doslo do cimanja , zvanja nocu ili slicno ..... stalna ekipa sa foruma ce dobiti lozinke za ulazak u sobi ..... i sve je ok

Šta se podrazumeva pod stalna ekipa i ko odlučuje o tome ko dobija pass?

Link to post
Share on other sites

stalna ekipa znace ljudi koji su aktivni na forumu , a niko ne odlucuje , ko je stalan dobija pass

nekima sam vec poslao ...... dosta za danas , jebeno mi da klikam jednog po jednog , svaki dan po malo ...

izvol'te i upisite se

Link to post
Share on other sites

eeeh na forum se moze reg. svaka budala... a moze se desiti da neka budala zloupotrijebi broj... zato bolje samo odabranoj ekipi dat pass. i to je to... ili eventualno ako se slazete da bude fora tipa: ko da broj dobija pass.

Link to post
Share on other sites
Guest 10Sanja20

Gotovo, otvorila mi se dizna...

Kao prvo član može da bude svako! Nije svako zaslužio da ima svačiji broj telefona! Evo ja sam član i hoću ja da imam sve brojeve! Nema me na okupljanjima....ne komentarišem mnogo... i? Čime sam ja to član ovog kluba? Zato što sam se registrovala na forum? Važi! :P

Link to post
Share on other sites

Gotovo, otvorila mi se dizna...

Meni kad se otvori dizna ja popijem pivo...

Zna se otprilike koja je stalna ekipa i sto se tice foruma a i sto se tice okupljanja.

Ako se bude sifra davala svakom clanu onda bolje i da je nema.

Hoce li se soba ukljuciti na visible kad budu svi dobili sifre ili ...?

Link to post
Share on other sites

svi stalni clanovi se vec medjusobno poznaju i vec imaju br telefona :P soba treba da sluyi svima :english_en:

Link to post
Share on other sites

Ne slazem se da soba treba sluziti svima, jer onda, kao sto rece BMWroooom i Sanja, uopste nema potrebe za takvom sobom! Oni su to lepo objasnili.

S` obzirom da sam od skora clan, i iz Sombora sam, ja tu `stalu ekipu` ni ne poznam licno. Dobio sam preko PM neke brojeve, i iskreno se nadam da cu sto pre upoznati sto vise clanova.

Od kako sam se registrovao, maximalno se trudim da budem aktivan, jer stvarno obozavam BMW-a iako ga sada nemam!

Koliko vidim ima likova koji su se odavno registrovali, pa ih bas nesto ne vidim cesto (da ne kazem nikad). Zato mislim da je DRAGANCE isto u pravu. Samo ko je aktivniji...!

Izvinjavam se svima unapred, ali to je moje misljenje!

Takodje, pozdrav svima!

Link to post
Share on other sites

slazem se sa klinikom.eto dex nema bmw a ima brojeve(ne vidim logiku)njemu sigurno nece trebati pomoc ,ok za druzenje ali svrha ovoga je pomoc na putu i nuzne situacije.. .mislim da bude javna soba tj samo za registrovane clanove ...a i sto bi vas neko cimao bezveze ili upotrebio broj iz zle namere osim ako ste zajebali nekog ili se krijete onda bas u tom slucaju treba biti javno!...sve crno na belo .ako bas neko hoce brojeve moze lako da dodje do sifre bez nekih velikih problema... :P

predlazem da se otvore 2 topica jedan javni i jedan sa passom pa ko voli nek izvoli

Link to post
Share on other sites

Pa moglo bi i ovako...da budu ispisani svi gradovi i delovi grada svih clanova foruma aktivnih i malo manje aktivnih a samo jedan broj da bude NAPISAN.... i na taj broj da zovemo za pomoc ,,,jer bi na tom telefonu bio samo imenik za sve clanove.....

Link to post
Share on other sites

slazem se sa klinikom.eto dex nema bmw a ima brojeve(ne vidim logiku)njemu sigurno nece trebati pomoc ,ok za druzenje ali svrha ovoga je pomoc na putu i nuzne situacije.. .mislim da bude javna soba tj samo za registrovane clanove ...a i sto bi vas neko cimao bezveze ili upotrebio broj iz zle namere osim ako ste zajebali nekog ili se krijete onda bas u tom slucaju treba biti javno!...sve crno na belo .ako bas neko hoce brojeve moze lako da dodje do sifre bez nekih velikih problema... :P

predlazem da se otvore 2 topica jedan javni i jedan sa passom pa ko voli nek izvoli

U redu je to sto kazes za sifru, vrlo lako je mogu svi imati pa smo opet na istom, tj. na nicemu!

Pitanje: Sta ako nekog od vas nanese put bas ovamo i bude mu potrebna (ne daj Boze) pomoc, hocete zvati kolegu u Sabac ili Beograd da ti pomogne u Somboru?

A, cisto informacije radi, covek koji je meni odrazavao BMW-e, dok sam ih imao, zivi dve ulice od mene i dobri smo, a ima super servis i samo BMW radi!!!

Kao drugo, TRENUTNO nemam BMW-a, ali imam drugi auto, i sta da se nadjem u nekoj frci u npr. Beogradu, koga da zovem, a recimo ne znam nikoga? Ne bi mi pomogli???

Jesmo li zato clanovi ili ne?! (izvini, a gde si se ti predstavio kad si se uclanio, ja nigde nisam video, ni u clanovima, ni u automobili clanova?)

Na kraju krajeva, kod mene ste uvek dobrodosli, iako ste u prolazu, pa makar kafu da popijemo!

P.S: Mene su ovde ljudi sasvim lepo docekali, iako NEMAM BMW-a, i hvala im na tome!

Link to post
Share on other sites

Kao drugo, TRENUTNO nemam BMW-a, ali imam drugi auto,

ok mali nesporazum ...nisam znao da imas auto a i napisao si da ti treba br za druzenje ili tako nesto sto mi nije bila svrha postavljanja ovog pitanja oko brojeva...

! (izvini, a gde si se ti predstavio kad si se uclanio, ja nigde nisam video, ni u clanovima, ni u automobili clanova?)

pogledaj malo bolje :P

Link to post
Share on other sites

Alo bre.

Zaboravite kljuceve i ta sr**a, cemu to. Ako me neko zove iz zezanja spusticu mu slusalicu, ali ako mu treba pomoc, rado cu mu priskociti.

Znam da bih kao stalni clan dobio sifru, ali ako ona sluzi samo za par odabranih, onda mi ne treba.

Jednostavno zelim svima pomoci ako im ikada zatreba pomoc te zato evo svima javno moj broj, ime, i mesto.

Jos jednom, ako ikome zatreba pomoc na putu a u blizini je mog mesta neka se slobodno javi.

Sale

Smederevo

062/226-111

Link to post
Share on other sites

Kao drugo, TRENUTNO nemam BMW-a, ali imam drugi auto,

ok mali nesporazum ...nisam znao da imas auto a i napisao si da ti treba br za druzenje ili tako nesto sto mi nije bila svrha postavljanja ovog pitanja oko brojeva...

! (izvini, a gde si se ti predstavio kad si se uclanio, ja nigde nisam video, ni u clanovima, ni u automobili clanova?)

pogledaj malo bolje :)

Vidi druze, kao prvo, imam dva auta, ali ni jedan nije BMW.(postoje razlozi za to)

Kao drugo, gde sam napisao da mi trebaju brojevi samo radi druzenja??? Ako mislis na to sto sam napisao da makar i ako u prolazu, ste dobrodosli na kafu, onda u redu... :)

Izvini, moja greska, za predstavljanje, da, nasao sam te, i je bilo vrlo kratko: pozdrav from switzerland, na sta si dobio samo dva ogovora.... ;)

A kao trece, uopste nemam nameru da se prepucavam sa tobom ovde i da smaram ove ostale ljude!!!

Meni brojevi ne trebaju da bih nekog za*ebavao telefonom, te `decije bolesti` sam odavno prelezao, imam 30 godina, zenu, dete, prema tome... svaki komentar je suvisan.

Ovaj forum kao i klub smatram ozbiljnim,zato sam se i uclanio, a ne za kojekakve provokacije, u redu?

Pozz...

Link to post
Share on other sites

ma opusteno .niko te ne proziva nit za auto ni za predstavljanje niti za godine ;) (ipak si mladji od mene 2 god :) ) itd .samo sam naglasio za koju je svrhu ovaj topic...

i tako :)

Link to post
Share on other sites

ma opusteno .niko te ne proziva nit za auto ni za predstavljanje niti za godine :) (ipak si mladji od mene 2 god :lol: ) itd .samo sam naglasio za koju je svrhu ovaj topic...

i tako :)

Onda OK! ;) ?

I drago mi je da sam mladji od tebe, da ne mislim da sam od najstarijih (pazi, nisam nista lose mislio ovim)!

Evo, izvini na blagim i bespotrebnim trzavicama...

Pozdrav!! :) :)

Link to post
Share on other sites