Cemu rasprave i za*ebavanje na forumu...


Recommended Posts

ne razumem cemu rasprava, zajebavanje i podjebavanje na forumu...najvise me nervira kad neko postavi pitanje a onda krene totalno druga prica koja nema veze sa pitanjem...primetio sam da se to cesto desava i ne znam zasto administratori ne reaguju na takve odgovore???

ovde kad neko trazi savet ili pomoc dobije raspravu nekolicine forumasa...

Link to post
Share on other sites

ma nisu krivi administratori samo jer ne mogu ni oni da reaguju svaki put u roku ali mi nisu jasne potrebe drugih da se ubacuju sa totalno ne bitnim raspravama koje nemaju veze sa postavljenom temom i onda se ta prepiska razvuce na dve strane i zaboravi se pitanje koje je postavljeno

Link to post
Share on other sites

Na vasim forumima (u Srbiji ) su te rasprave najcesce,mada ih ima i po forumima u BiH,moram primjetiti da ih ima najmanje u HR forumima.....mozda su zato i najbolji.....

Link to post
Share on other sites

Naravno jer ima takvih kao ti koji stalno nesto zakeraju i takvih kao ja kojima to smeta i onda eto rasprave,i dodaj tome jos dvojicu ili vise i eto ga lom.Ali ajde sad da ne nastavljamo dalje,minker je u pravu 100%,ja spadam u tu grupu zbog pojedinaca jer ne mogu da cutim,ali trudim se da cutim

Link to post
Share on other sites

Pa jebiga...ponese me atmosfera..... normalno da ces u disku skakati a u crkvi biti miran....

Link to post
Share on other sites

pa u tebi, posto nema foruma a da nisi nesto zagovnao, pa se onda neko vreme primiris pa kao krenes iz pocetka fino, dok te opet ne "ponese" atmosfera i pocnes da lupetas.

Link to post
Share on other sites

pa ja uvjek dođem na forum ''fin'' i sa prijateljskom namjerom,namjerom pomaganja ljudima.

a onda dođu takvi kao ti nemajuci drugog posla nego napadati ljude.

evo o ovoj cemo temi kao primjeru

Ja sam odgovorio na temu onako kako ja to vidim,niti sam koga imenova niti ista slicno,samo sam rekao iskreno sta mislim,

i mene zaboli dal nekog boli to sto ja mislim

Onda se je Miki obratio meni onako kako se obratio (inace je Miki OK lik samo se previse unosi u sve) i onda si ti iz vedra neba dosao da kazes kako ja u disku sjedim...mislim,kako bi ti to mogao znati osim da si to rekao samo u namjeri da me isprovociras....e pa uspjelo ti je 065578394 da ne nastavljamo dalje ovako praviti se hrabri preko tastature....nego da ti objasnim lepo gde ja zivim,kud idem na posao,u koliko sati itd.....pa dođi da me naucis kulturi....

i ko kaze da nema foruma gde ja nisam zagovnao.....??? bilo malo problemcica na cbc zbog kompleksasa ali nije mi ni zao...a ako je cbc sav svjet onda sam sa cijelim svjetom zagovnao.....

Link to post
Share on other sites

nije problem sto u disku sedis, vec sto u crkvi prdis. a da je samo na cbc-u pa ni po jada, nego gde god si se pojavio. ukljucujuci i ovaj forum i onaj drugi bmw forum i...

Link to post
Share on other sites

Cak i u temi koja je otverena zbog problema vi nastavljate sa dodavanjem ulja na vatru. . .

Stvarno ne kapiram. . .

Link to post
Share on other sites

....ha ha ha...covek postavi pitanje zasto se ljudi raspravljaju bez potrebe, kad ono nije proslo ni par postova a vec krece neka rasprava....cudo smo!

Link to post
Share on other sites

Suki,brate ali ti stvarno uvek prvi pocinjes neke provokacije,i vadis se na to da imas pravo na svoje misljenje,e zamisli sada kada bi svi pisali svoje misljenje o tebi recimo ili meni ili nekome,na sta bi to licilo,ne znaci da ako imas pravo na misljenje da moras po svaku cenu da ga napises,i iskreno i ja mislim da u vecini slucajeva ti prvi pocinjes rasprave i stalno trazis dlaku u jajetu,a onda ja reagujem pa posle i ostali i eto dokle ode,brate sta ti je sredi se malo iskuliraj.

Tokio: ovo je druga tema,ona je rasterecena

Link to post
Share on other sites

a kad rade, onda ih napusavaju i prete.. ko je obrisao moje postove, ko sme da brise, gde su mi postovi + spominjanje uze i sire rodbine.

Link to post
Share on other sites
miki brate sta ti koristis,na cemu si ti...ti bi trebao iskulirati....

haha ok brate aj odoh da koristim to na camu sam,ne vredi sa tobom pricati,nastavi stalno provocirati pa posle kukaj kad budes banovan,jer ovde ti imas svoja prava posto ih izgleda u kuci nemas pa moras negde da se olaksas.Ovo je end od mene

Link to post
Share on other sites
a kad rade, onda ih napusavaju i prete.. ko je obrisao moje postove, ko sme da brise, gde su mi postovi + spominjanje uze i sire rodbine.

da budem iskren da se ti ti i hermes upravu... :prankster2:

Link to post
Share on other sites
haha ok brate aj odoh da koristim to na camu sam,ne vredi sa tobom pricati,nastavi stalno provocirati pa posle kukaj kad budes banovan,jer ovde ti imas svoja prava posto ih izgleda u kuci nemas pa moras negde da se olaksas.Ovo je end od mene

to moze da se sredi preko veze!

Link to post
Share on other sites
...jer moderatori ne rade svoj posao

a mi se ubismo radeci, a uvek nesto fali :prankster2:

...

1. Postoji par ljudi ovde koji se ne podnose zbog ranijih nesuglasica...i s vremena na vreme krene neka varnica...

2. Postoji par ljudi koji su u chat fazonu i cije interne za*ebancije malo ko razume...

3. Postoji par ljudi koji (ne)namerno provociraju i par ljudi koji uvek na to nasedaju odgovarajuci ostrije no sto bi trebalo...

...sve u svemu u ovome gore ne ucestvuje mnogo ljudi i nije ucestalo.... a da toga nema mozda bi bilo suvoparno i sterilno :)

Link to post
Share on other sites

joooj miki jel ti ja licim na nekog koga zaboli ona stvar sto cu dobiti ban....meni forum niti malo nije potreban,bilo koji.... svaki forum je propao onoga dana kad su na njemu ostali samo dupelisci i dupeuvlakaci kojima su i pertle upale u dupe...a banuju se ljudi koji kazu sta misle i koji stoje iza onoga sta kazu.

napali ste Vladu kada je rekao ono sta je rekao u temi u kojoj se poziva na skup,procitao sam,sve sta je vlada rekao je istina,ali vi ste ga napali i pobrisali,sram da vas bude.... brisali ste postove u kojima se spominje sada ''onaj'' forum (obe strane su to radile) i sad kad vam vlada to kaze vi ga brisete sa obostranim laznim osmjehom na licu i kobajagi obostranom saradnjom a ustvari se obe strane boje da ce ih ona druga pregaziti.....

sram vas bilo,jedan narod,jedna drzava,jedni interesi....takve stvari su nas (ex Yu) i dovele dovde dokle smo stigli....

Link to post
Share on other sites
sram vas bilo,jedan narod,jedna drzava,jedni interesi....takve stvari su nas (ex Yu) i dovele dovde dokle smo stigli....

Dogodilo se na današnji dan - 4. maj

1980. - Umro je doživotni predsednik SFRJ i Saveza komunista Jugoslavije Josip Broz (Tito), koji je neograničenom ličnom vlašću upravljao Jugoslavijom 35 godina. Rođen u Kumrovcu 1892. godine, kao austrougarski feldvebel (kaplar) učestvovao je u Prvom svetskom ratu, a 1915. je zarobljen na Istočnom frontu. Član Komunističke partije Jugoslavije postao je 1920, a 1937. njen generalni sekretar, i to voljom sovjetskog boljševičkog diktatora Josifa Staljina. Kao vođa KPJ, vodio je u Drugom svetskom ratu ustanak protiv Nemaca od 1941, a 1943. je uspeo da izoluje rivalski četnički pokret kojem su saveznici uskratili podršku. Odoleo je snažnom Staljinovom pritisku 1948, čime je zadivio svet, ali se pri tom obračunao s pristalicama Moskve tipično staljinističkim metodama. Jedan je od osnivača i istaknutih lidera pokreta nesvrstanih. Proglašen je Ustavom iz 1974. za doživotnog predsednika i iste godine za šefa SKJ bez ograničenja mandata.

Link to post
Share on other sites
joooj miki jel ti ja licim na nekog koga zaboli ona stvar sto cu dobiti ban....meni forum niti malo nije potreban,bilo koji.... svaki forum je propao onoga dana kad su na njemu ostali samo dupelisci i dupeuvlakaci kojima su i pertle upale u dupe...a banuju se ljudi koji kazu sta misle i koji stoje iza onoga sta kazu.

napali ste Vladu kada je rekao ono sta je rekao u temi u kojoj se poziva na skup,procitao sam,sve sta je vlada rekao je istina,ali vi ste ga napali i pobrisali,sram da vas bude.... brisali ste postove u kojima se spominje sada ''onaj'' forum (obe strane su to radile) i sad kad vam vlada to kaze vi ga brisete sa obostranim laznim osmjehom na licu i kobajagi obostranom saradnjom a ustvari se obe strane boje da ce ih ona druga pregaziti.....

sram vas bilo,jedan narod,jedna drzava,jedni interesi....takve stvari su nas (ex Yu) i dovele dovde dokle smo stigli....

zanimljivo je kako ti pises na hrvatskim forumima a kako ovde. tamo bih te slobodno svrstao u dupelisca i dupeuvlakaca. ovde to nisi, ovde, na ovim forumima ispadnes pajser svakom svojom ovakvom izjavom za dnevnik. kad nemas sta drugo, potegnes tu fore sa bratstvom i jedinstvom i kako su svi srbi govna(tim recima, bez moljenja). e pa izvini, ako se ti osecas govnetom, ja nisam. sebe vredjaj, mene nemoj. da je bratsvo i jedinstvo valjalo, odrzalo bi se. ponajmanje smo mi krivi za sve to, ali ta tema je za neki politicki forum ne za ovo ovde. dalje, iako te zabole za ban, dobijas ih k'o redovno sledovanje. nemoguce da niko ni na jednom forumu ne valja, samo ti valjas.

zakljucak, ne umes da komuniciras na forumu. nikada nije kasno da se to nauci, biraj reci, razmisli dobro pre nego sto nesto napises, napisi pa procitaj, izmeni po potrebi, opet procitaj pa tek onda postuj. u redu je iznositi svoje misljenje, ali isto tako, misljenje je kao bulja, svako ima jedno svoje. kako bi se ti osecao da ti ja napisem u tvojoj temi o felnama, kako si debil sto si ofarbao sredinu u zlatno ili da si debil sto si izbacio pumpu i sve vezano za benzin iz kola ili jednostavno da ti napisem u svakoj temi koju postavis da si debil, eto tako, iznosim svoje misljenje.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.