jako ozbiljno pitanje ,predlog


Recommended Posts

klub bi trebalo kao i svaki ozbiljniji da se prebaci na neki veci nivo, kao prvo pod tim podrazumevam registraciju kluba kod odredjenog minisarstva,otvaranjem prostorija,clanske karte,rekviziti(bedzevi ,majce,kacketi,zastave,privesci itd)ziro racun,plan i program,marketing i dr..sve u svrhu daljeg prosperiteta i sirenja bmw-zaraze,ne znam koliko nas tacno ima na ovom forumu recimo 150- 200 redovih i pravih fanatika pa svako neka da po 1000 dindzi, to bi bio dobar start da se urade osnovne stvari oko registracije kluba i marketinga a samim tim klub bi se kasnije revansirao svojim clanovima uslugama ili popustima, prostorija kluba moze u prvo vreme da bude necija garaza dok se ne pronadje nesto adekvatnije i pocne ozbiljnije sa radom.imam jos mali milion predloga ali ne znam dali su odredjeni fanovi spremni za takav projekat.

Link to post
Share on other sites

veceras smo poceli , stigla papirologija i u toku nedelje pocinje lov ......

Link to post
Share on other sites

kao 1: Sve je to lepo, ali treba da postoji blagajnik, koji ce clanovima da podnosi racune za sve potrosene pare, na svakih tri meseca!!!!!! kao 2:Pitanje je ko je sve spreman da se upusti u to? kao 3: Klub po meni U OPSTE NIJE SLOZAN! to svi znaju ali cute! Kao 4: Razdvojiti prave clanove od foliranata! TO JE SAMO MOJE MISLJENJE!!!!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

kao 1: Sve je to lepo, ali treba da postoji blagajnik, koji ce clanovima da podnosi racune za sve potrosene pare, na svakih tri meseca!!!!!! kao 2:Pitanje je ko je sve spreman da se upusti u to? kao 3: Klub po meni U OPSTE NIJE SLOZAN! to svi znaju ali cute! Kao 4: Razdvojiti prave clanove od foliranata! TO JE SAMO MOJE MISLJENJE!!!!!!!!!!!!!!

Sve cetiri teze su na mestu, podrzavam. Sto se tice budzeta zavisi od dogovora uprave kluba i clanova. Klub bi imao otvoren ziro racun u nekoj banci na koji bi svaki clan uplacivao odredjenu sumu novca, da li je to clanarina ili sta vec nebitno, tako da bi svaki clan prakticno samo pokazivao potvrdu o uplati odredjene sume osobi koja bi bila zaduzena za to i naravno skupljala te uplatnice (u tom slucaju Damarus, DEX, bmwforever, momci iz NS-a, Nisa, Leskovca i ostala ekipa koja nije iz BG-a neka se ne naljute ako sam nekoga preskocio ne bi imala problema oko slanja novca niti bi bila uskracena za clanske karte, dukseve, kackete i ostalo). Ta ista osoba (ili vise njih) bi imale ovlascenje kluba da podizu novac sa racuna, placaju promo materijal ili neke druge potrebe kluba, i racunima pravdaju podizane pare...postoji gomila funkcionalnih resenja, moze i skupljanje para na ruke kod jedne osobe, mislim naci cemo nekog ekonomistu :rofl:... Pre svega toga treba resiti problem ove druge dve teze koje je Srba pomenuo i koje su cinjenice, ne deliti clanske karte lopatom. Mislim...treba znati koliko nas je stvarno tu u svakom trenutku na koga se moze osloniti, mada tako nesto je po meni za sastanak oci u oci, a ne prepucavanje preko monitora i tastature :D

P.S. Ovo je samo moj predlog uz svo duzno postovanje predsednika, potpredsednika i veterana osnivaca ove buduce institucije :) :rofl:

Link to post
Share on other sites

ovako , prva i jedina najbitnija stvar koja treba da se obavi je REGISTROVANJE KLUBA , ko je bio na banjici u nedelju zna da su nam papiri stigli i da je to sledeci potez ...... znaci kad se to zavrsi ova tema se nastavlja dalje , jer ako krenemo o tome da ovo treba ovako a ovo ovako , ovo je dobro ovo nije ....... cim zavrsimo registraciju , ovde nastavljamo dalje teme za raspravu i predloge

Link to post
Share on other sites

Ko zakljuca temu ??? :) :rofl: :rofl:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.