Recommended Posts

Resio sam malo da i njega dosredim.. Kupljeni restyling bubrezi, naruceni stopovi led iz Nemacke, ali ga ladno lik nema da mi se javi vise.. Tako da ako neko ima na prodaju, neka javi i hocu lip za zadnju haubu da mu stavim. Ako neko ima nesto od ovog, nega se javi..

Link to post
Share on other sites
  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

' date='25 February 2011 - 05:25 PM' timestamp='1298650365' post='147986']

Kako je udoban pozadi za spavanje :)

Da, pogotovu kada se izadje iz nocne smene pa i da si na krovu bio, udobno bi spavao od umora. :rolleyes: :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Petica za peticu. Ambijent odlican, kontrast crnog auta i bele okoline.

Nisam imao jos vrmena, inace sam nasao jos par lokacija gde cu tek da napravim jedan photo sesion.. :prankster2:

Link to post
Share on other sites

jel ovo Bovansko jezero?

Jos samo da se zavuces Kod Ruskog spomenika na Brđanci dok jos ima snega to ne bi bilo lose... :prankster2: :prankster2: :prankster2:

Link to post
Share on other sites

jel ovo Bovansko jezero?

Jos samo da se zavuces Kod Ruskog spomenika na Brđanci dok jos ima snega to ne bi bilo lose... :prankster2: :prankster2: :prankster2:

Jeste Bovansko jezerce je u pitanju. A sto se tice Ruskog spomenika, to je sada malo neizvodljivo, pregradili su nekim klupama i vise nije moguce da se udje. Zar sumnjas da ga tamo ne bih odvezao da slikam? :prankster2: :prankster2:

Link to post
Share on other sites

a pa odavno nisam bio do spomenika, zadnjih godina dodjem na par dana i sve na brzinu. nekad se moglo gore koliko se secam i sa glavne strane i okolo.

Link to post
Share on other sites

a pa odavno nisam bio do spomenika, zadnjih godina dodjem na par dana i sve na brzinu. nekad se moglo gore koliko se secam i sa glavne strane i okolo.

U pravu si sve to, ali to je bilo pre.. sada smo uskraceni tog zadovoljstva :acute:

Link to post
Share on other sites

Pazi kad je dobra...ej Alkoni,cim se malo priblizim organizujemo skup kod mog drugara Draganceta,u Drazevac....to je negde na pola puta :) :e30:

Link to post
Share on other sites

Pazi kad je dobra...ej Alkoni,cim se malo priblizim organizujemo skup kod mog drugara Draganceta,u Drazevac....to je negde na pola puta :) :e30:

Ma ja sam uvek za, za svaki vid druzenja sa bmw fanovima.. Kada se "priblizis", javni se i posle mozemo i kod Marjana u Drazevac :dance3: :dance3: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

frendu bimer ti je extra , svaka čast...

Hvala, hvala.. Potrudio sam se da to bude kako treba.. Radi se na tome da bude bas bas extra.. :e30:

Link to post
Share on other sites

Naravno i njemu sam takodje posvetio paznju danas..

Ovako sam krenuo..

image0273.jpg

izvadio letnje felne, raspakovao ih i krenuo sa zamenom.. dosta je bilo zimskih pneumatika, idu sada na zasluzeni odmor..

image0274.jpg

nampontirana je prednja..

image0276.jpg

sada komplet sve namestene..

image0284.jpg

image0286k.jpg

image0287.jpg

image0291b.jpg

Link to post
Share on other sites

Nismo mi bas svi svoji, kad gledamo bmw-e u 3 ujutru.. :crazy:

Elem.. BRUKA TI JE AUTO!! Ove alpina style mu do jaja leze! Samo napred Alkoni, imas super ukus sto se tice stylinga! ;)

Link to post
Share on other sites