Recommended Posts

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znaci ne znam sta sad da radim za te pastetice, da li to da menjam, posao je to...

Igor mi kaze da je stavio skoro lemforder na peticu i da su vec gotove... Sto da se mucim ako ce da riknu za mesec dana :e30:

Bolje dzabe da lezim nego dzabe da radim :)

Link to post
Share on other sites
Chrom ima na Bubnju, subotom.

Chrom migavci nema na bubnju, barem ih nije bilo danas, a i ranije ih nikad nisam video...

Sreca tvoja da nisam dzabe isao :) Uzeh original siroki lip za 400 dinara :preved: :e30:

Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo u Vudimu, sto se tice njih imam solidno iskustvo, Swag silene, videcemo koliko ce potrajati.. 1300 dindzi komad

Moji su skroz propali, padne most na one donje oslonce i lupka kad ides preko neravnog :unsure:

Ima li neko da mi pokloni zadnji most? :rolleyes:

Moze i moj da vratim, hocu da sredim lepo jedan i stavim nove silen blokove pa da ga odmah postavim, posto ne mogu bez auta :unsure:

Link to post
Share on other sites

Silene zameni u Aloneu jel je 2500din stvarno jeftino za taj posao...

Ako zelis da ti duze traju, napravi dva parceta okrugle gume 1cm debljine i podbaci izmedju mosta i one podoske sto ide na sajtnu, naravno treba i rupa za sraf da prodje kroz gumu...

A ako bas zelis da radis sam, dodji do Zemuna, dacu ti ja most....

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

To nisu seleni to su obicni gumeni nosaci pumpe, mozda ja imam neke, videcu???

Link to post
Share on other sites
To nisu seleni to su obicni gumeni nosaci pumpe, mozda ja imam neke, videcu???

Sta god, ali ne mozes da ih odvrnes a da ih ne pokidas :rolleyes:

Doduse, izgleda mi na benzinu nije problem pumpa nego protokomer :pleasantry:

Od detonacije se iskrivila klapna pa zapinje u kucistu, samo mi je jos ta beda falila :preved:

Link to post
Share on other sites

Posto je moja izduvna grana naprsla planiram da kad budem skidao glavu stavim drugu polovnu koju sam vec uzeo.. E sad ona ima one stroke po njoj unutra, kako to da ocistim? Ne bih bas da je poliram :rolleyes: ali bar malo da je ocistim :pleasantry:

Link to post
Share on other sites