dig.klima kod vozaca hladi a kod suvozaca greje


Recommended Posts

Imam e 36 kupe 98 i imam dvozonsku digitalnu klimu,problem je u tome sto sam pre neki dan napunio freon i klima radi ali je problem u tome sto kod suvozacevih nogu greje i sofersajbnu isto!!!!! sta da radim moze li neka pomoc,bukvalno nemam predstave o cemu je rec  :e30:  

hvala unapred... 

Link to post
Share on other sites

Banalna stvar, ali da li si preklopnik na otvoru za ventilaciju prebacio na plavu boju???

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pa ja mislim, barem je tako kod mene, da bmw moze da hladi samo napred, znaci greje uvek noge i soferku.. Zapazio sam da je tako kod ovih sto nemaju klimu.. Vidis da je plavo samo kad duva napred, pa mislim da je tako i na digitalnoj

5951886067289c22dd.jpg

Link to post
Share on other sites

neznam ali kod mene je to nekako cudno,pola soferke tj kod suvozaca greje a na vozacevoj strani je normalno,tako i za noge isto,kao da ga uredjaj ne prebacuje na toplo-hladno kod suvozaca uopste!!!!   

Link to post
Share on other sites

Aj da ja postavim pitanje koje kaci ovu temu.. Da li treba da uvek duva toplo u noge i na soferku a samo da se samo za napred moze podesavati toplo hladno.. Mislim da ti Ivane imas digitalnu, pa kako kod tebe radi..?

Link to post
Share on other sites

Biras gde ces koju temperaturu. Hladno i toplo moze u noge, u soferku unoge pozadi, a normalno i u grudi.

Link to post
Share on other sites

pitao sam na par mesta i isto mi rekose da je taj ventil,a kako bre bas za noge i soferku toplo djavo da ga nosi    :prankster2:

hvala ljudi puno  :(

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Kod mene samo hladno u grudi, a toplo je uvek na soferku i u noge :( Blago tebi, ti si srecan covek ;)

Isti slucaj dok sam imao E36 kupe. Meni nije predstavljalo neki problem sto mi se ne hlade stakla ili noge :rolleyes:

Link to post
Share on other sites