Kupovina polovnog e30


Recommended Posts

I da prokomentarisem ovo za klotinu :D Mali off, ali valjda cete oprostiti...

Odem ja jedno jutro da konacno sredim patos na autu, i kako to vec ide prvo sedista, konzole, tepih,,, Skinem sve, ono ispod lepe trulezi, seci, vari, udri, psuj, itd... :) I pozajmim od kolege jugica 2005-6, tako nesto, nov, da odem da kupim sta treba od hemije, ozbiljno se premisljajuci da kupim kantu benzina i sibice i konacno zapalim glupu krsinu od kockice :)

Jao, kad sedoh u onog jugica, jadna mi majka, i kad videh sta kosta kao jedna dobra kockica otvorise mi se novi horizonti :lol2: i rekoh sebi jbt, kakvu ja masinu od auta imam, mazicu je, pazicu je, i zvacu je Djole :lol2: :lol2:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dosta vise s analizama, sad mi nesto zao sto prodadoh auto:)

Pa što ga ne kupiš ponovo? Još uvek je na oglasu i ne verujem da će ga lik skoro prodati.

A da sačekaš da mu padne cena?

Link to post
Share on other sites

@CasperBg82

U potpunosti se slazem. U firmi imamo sluzbene Jugice 2006. Uuuuuuzas!!!! Dodje mi da ljubim svoju kocku :D

Link to post
Share on other sites

Brate, ja sam juga vozio skoro 7 godina. A najviše sam ga vozio kod majstora. Zapravo, toliko često sam ga vozio kod majstora da smo konačno postali prijatelji!

Yugo spaja ljude...

PS

Nego, hoće li se nastaviti naša osnovna priča??????

Link to post
Share on other sites
Pa što ga ne kupiš ponovo? Još uvek je na oglasu i ne verujem da će ga lik skoro prodati.

A da sačekaš da mu padne cena?

Sta ce mi opet , kupio sam drugi auto, bolji ,brzi , jaci ......i nezabavniji

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pozz

Evo iscitao sam skoro sve iz ove teme i prosto nemogu da verujem da je takva situacija kod nas kad je polovnjak u pitanju. Pa bi zamolio da me axxxer kontaktira na PM ili ako neko ima njegov mail da se obratim coveku imao bi par pitanjaca za njega on mi deluje kao covek koji se bas bas dosta iscimao oko kupovine za sebe. Posto ja bas nemam talenta za cenkanje i provaljivanje sta sve fali automobilu (sem onih ociglednih stvari tipa da se vidi da purnja i da vrata odpadaju).

Link to post
Share on other sites

Evo me opet dal neko zna nekog Dragana (Draganceta) iz Batajnice kazu da je veoma dobar majstor za BMW jedan drugra koji je u nemackoj stalno ide kod njega na servisiranje svog BMW-a 320is al posto je trenutno u Nemackoj nemogu da ga kontaktiram i saznam gde se nalazi taj majstor. Pa ako neko zna neka javi na PM ili se oglasi na ovoj temi.

Hvala unapred svima.

Link to post
Share on other sites

Pa ja znam jednog Dragana u Batajnici koji radi bmw ali on radi sa caletom koji se zove Rade i ako je to taj mogu ti dati kontakt na p.m. da ne bi ovde reklamirao

Link to post
Share on other sites

Pa ajde ako nije probelm da mi posaljes PM sa kontaktom. Nema sta da skodi posto nisam u mogucnosti da kontaktiram drugara koji je trenutno u Nemackoj. Ako nista drugo da se dogovorim sa covekom da mi pogleda ovog mog odabranog BMW-a iz oglasa.

Link to post
Share on other sites
Pa ajde ako nije probelm da mi posaljes PM sa kontaktom. Nema sta da skodi posto nisam u mogucnosti da kontaktiram drugara koji je trenutno u Nemackoj. Ako nista drugo da se dogovorim sa covekom da mi pogleda ovog mog odabranog BMW-a iz oglasa.

Pa kazi koji si odabrao, da i mi pogledamo, mozda neko zna nesto o tom autu ili moze nesto korisno da vidi i sa slike .... ;)

Link to post
Share on other sites
Pozz

Evo iscitao sam skoro sve iz ove teme i prosto nemogu da verujem da je takva situacija kod nas kad je polovnjak u pitanju. Pa bi zamolio da me axxxer kontaktira na PM ili ako neko ima njegov mail da se obratim coveku imao bi par pitanjaca za njega on mi deluje kao covek koji se bas bas dosta iscimao oko kupovine za sebe. Posto ja bas nemam talenta za cenkanje i provaljivanje sta sve fali automobilu (sem onih ociglednih stvari tipa da se vidi da purnja i da vrata odpadaju).

Nemam ni ja talenta za cenkanje ali sam naučio da čovek za svoje novce mora biti jako pažljiv za svoje pare. E, sad, vidim da tii gledaš e36. Tu bi bilo dobro da se umeša neko ko se razume u ovaj model. Pazi, meni je osnovna stvar za cenkanje oko kockice bila starost automobila, a onda sve ostalo...

Link to post
Share on other sites

Ni ovaj e36 nije u cvetu mladosti ipak je to 17 godina star automobil nemoze ni za njega cena da bude neznam kakva. Ovo koliko ovaj trazi mi je delovalo i ok mozda da se snizi do 2500e mada sumnjam da bi spusti.

Link to post
Share on other sites
Ni ovaj e36 nije u cvetu mladosti ipak je to 17 godina star automobil nemoze ni za njega cena da bude neznam kakva. Ovo koliko ovaj trazi mi je delovalo i ok mozda da se snizi do 2500e mada sumnjam da bi spusti.

Nije u cvetu mladosti, to svakako, ali je noviji model, ima gomilu elektronike i prateće opreme... Pogledaj taj auto. Vidi u kakvom je stanju i obavezno ga popni na kanal... Vidim da tražiš pouzdanog majstora... da ti proceni koliko ima ulaganja.... Vidi kakav je u koševima, kakav je patos, pogledaj u gepek... Pa ako proceniš da vredi da daš svoje novce baš za taj auto, ''ako ti ga oko uhvati'' ponudi mu 2,3 soma. Da imam para za e36 tako bih postupio. Moraš da probaš. Savet je da ako već daješ ponudu, stavi do znanja da si ozbiljan kupac, odnosno da imaš keš! To mnooogo znači. On ti sigurno neće sam ponuditi da ga platiš manje...

Link to post
Share on other sites

... Da li treba pominjati da obavezno provozaš bmw-a? E, sad, ja nisam baš svaku kockicu koju sam gledao vozio. Prvo provera kod majstora, pa tek onda probna vožnja! Zamisli da ti se zasviđa kako ide, a trulež je... Nisam uopšte želeo da sebe dovodim u situaciju da se dvoumim oko truleža... Moj savet ti je da pogledaš teme na ovom forumu o e36...

Link to post
Share on other sites
Kako li je ovaj ubacio volan sa air bagom,verovatno nema funkciju ali lepo izgleda!!!!Poslednja kocka je u pitanju...

Pa postoje kocke koje imaju airbag, vidjao sam na nekim strancima, i mislim da je funkcionalan :pleasantry:

A i bmw fans kaze da je tako

http://bmwfans.info/parts/catalog/E30/4-do...g_wheel_airbag/

Link to post
Share on other sites

Poslednja serija Bmw kocka,sacuvana bolje i od mladjih modela,prva je farba,limarija bez korozije.Motor ima dobru komresiju i ne trosi ulje,koristi iskljucivo proverena ulja,pali na benzin iskljucivo a kod vecih obrtaja prebaci na gas.Pristajem na svaku proveru legalnosti i tehnicke ispravnosti.Vlasnik sam auta vec 4 godine i svo vreme odrzavao u servisu,a reistrovan je pre mesec dana.Moze zamena za stariji Bmw uz doplatu,od vlasnika.

http://www.polovniautomobili.com/oglas5123...mw_318_e30_m40/

Ovaj poceo opasno da laze za moj bivsi auto.......cccc

Link to post
Share on other sites