Kupovina polovnog e30


Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da je ovaj auto bio u kg-u,bio sam da ga gledam bio je jedna teska krsina da se tako izrazim radio je na 3 klipa gepek je bio pun vode i boja je bila izbledela,vlasnik je trazio nesto tipa 1000e msm.. Raspitaj se,ako je kupljen iz kragujevca onda je to taj,ali 90% je to taj auto ;)

Da, to je taj. Prodavao se sigurno 3-4 meseca. Navodno prva boja, limarija nikad radjena itd. Na slikama je full izgledao. Prodavao se prvo za 1600 pa za 1900 i onda je nestao sa oglasa da bi se nakon mesec dana pojavio kod ovog u Kursumliji za 1500.

Link to post
Share on other sites

Da to je taj.Samo kad sam ja bio da ga gledam msm da je trazio oko 1200e.Posle ga je farbao i navodno sredjivao.Ima neke distancere i 15 felne ruke da polomis dok smotas pun.Kao da vozis trakror.

Link to post
Share on other sites

Brate voleo bi da gresim,ali 90% sam siguran da je to taj auto sto sam gledao ja,idi pogledaj ga raspitaj se odakle je kupljen ako je imao vlasnika u kragujevcu tj preprodavca onda je taj.. I ovaj je imao tu oznaku hartge pozadi na gepeku i bio je jednom recju KRS.. pozz

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Da se nadovezem na ovu temu... Posto i ja vec neko vrijeme gledam e30 da kupim, pa sam gledao oglase i ima svega... U dilemi sam sto se e30 tice da li uzeti dizela ili benzinca? Sto se tice potrosnje, odrzavanja itd. Zanimaju me vasa iskustva, savjeti i ostalo... Hvala, unapred. :e30:

Link to post
Share on other sites