Poruke da je neko postovao u zatvorenoj temi


Recommended Posts

vec par puta mi se desava da posle nekog vremena pa i nekoliko dana dobijam na mail poruke da je neko postovao u temi koju kad probam da otvorim ili ne postoji vise ili je zakljucana vec neko vreme ?!

Link to post
Share on other sites

Moguce da je neko od moderatora to radio. Samo oni mogu da otvore zakljucanu temu.

Link to post
Share on other sites
.... da je neko postovao u temi koju kad probam da otvorim ili ne postoji vise ili je zakljucana vec neko vreme ?!

ako sam dobro razumela...

1. slucaj da je zakljucana -> znaci da su izbrisani neki postovi iz te teme (a ti si dobio informaciju da je neko postovao)

2. drugi slucaj - da tema ne postoji je redji - brisu se uglavnom pitanja i teme koje su duplirane....

..objasnjenje je kratko i verovatno nejasno :rolleyes:

...daj primer...

Link to post
Share on other sites

ajde da pojasnim ! :D

tema o zelenku je zatvorena vec neko vreme a meni su posle zatvaranja te teme stizala obavestenja da je neko postovao u njoj, kad pokusam da vidim taj post njega nema i tema je i dalje zatvorena...

e sad izgleda dao da kasne poruka za obavestenje po neki dan ! nisam proveravao redosled ali moguce da bas kako je neko postavaljao reply tako se i posle redjaju obavestenja samo sa nekim danom zakasnjenja...

sad cu da probam da iskopam neki mail ako ih nisam sve obrisao da vidim datum slanja

Link to post
Share on other sites

From BMW Klub Srbija

Date Wednesday, June 02, 2010 11:11 PM

Misko M,

Iga has just posted a reply to a topic that you have subscribed to titled "P: Zelenko na prodaju!".

The topic can be found here:

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.p...view=getnewpost

There may be more replies to this topic, but only 1 email is sent per board visit for each subscribed topic. This is

to limit the amount of mail that is sent to your inbox.

Unsubscribing:

--------------

You can unsubscribe at any time by logging into your control panel and clicking on the "View Subscriptions" link.

Regards,

The BMW Klub Srbija team.

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php

e sad ono zanimljivo datum slanja jeste dobar al meni stize par dana kasnije !? i to SAMO i iskljucivo sa ovog foruma ?

kod mene stiglo 6/5/2010 11:25PM

Link to post
Share on other sites