Recommended Posts

'93, 318iS m42, jedan vlasnik, 188k, 17'' Alessio ''Monza'' i na njima BF Goodrich 235/40 17 90Y, Surersprint izduv, MOMO rucica menjaca.. Malkice je gradiran, ali dobar farbar bi trebalo da to odradi. Inace ga jos nisam preuzeo, cekam neka dokumenta. Da ga malo preuredim i ocistim pa cu biti zadovoljniji. Gledam ga ovakvog svaki dan. Naravno duboki bass, i malo muzike..

image00001np5.th.jpg

image00002hw8.th.jpg

image00003dw5.th.jpg

image00004vd1.th.jpg

image00006fa7.th.jpg

image00007kh5.th.jpg

Link to post
Share on other sites

moj omiljeni ,imam isti samo limo.ja sam prezadovoljan svojim a bices i ti garant..za sad bi tvom jedno dobro pranje godilo onda ce biti praznik za oci :D pa u zdravlje da ga vozis !vazno da je on zdrav a ostalo polako...

Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala.. Ma to mi i bode oci. Prljav, a jos ne mogu da ga operem.. ha ha.

Samo, zvuk mu je da se najezis. Dobar ovaj Supersprint!!

Link to post
Share on other sites

kao i svi dosad , zdelim ti jedno dobro pranje , a i resi se volana , ostalo je extra

Link to post
Share on other sites

Samo sam cekao da neko nesto napise za volan i to drvo u njemu, pa da na miru mogu i sam to da potvrdim!

Skidaj to, nikako mu nije tu mesto, inace ovao super izgleda!

Da i ja ne ponavljam za pranje i onda nove slike... :D

Sa srecom ga vozio i dobro te sluzio!

Link to post
Share on other sites

Pa nije taj volan tako los, a ni tako jevtin. Nego me nervira to sto je lepio one nalepnice na instrument tabli!! Uh, ruke bih mu :D.. Kao, boja drveta.. Nego lepak je sve iza razjeo. Nije mnogo, ali dovoljno. Poliranje, farbanje.. DRAGANCE je to bas lepo objasnio. Svaka cast.

Evo i iz blizine.

pict0017wd6.th.jpg

Preterah sa velicinom slike, nadam se da ne smeta. Drugi put cu da pazim.

:preved:

Link to post
Share on other sites

Ma ako se tebi svidja taj volan samo napred, bitno je da ti uzivas u njemu jer ces ipak ti da ga vozis, licno ni meni se nesvidja takav volan ali ukusi su razliciti. Lep auto nema sta, teraj to i sredi ga po svom ukusu.

Link to post
Share on other sites

Lamperija, a? Dobro.. Videcemo kasnije, mozda mu uradim pod od mermera, ili plocica. Lakse se cisti i bice tezi pozadi. Mislio sam da stavim taj od M-a, a mozda dam ovaj da se presvuce nekom debljom kozom.

Dave... Ha

Link to post
Share on other sites

super ti je auto... mozes samo da kazes koliko si ga platio ako nije tajna? koliko od prilike trosi taj auto... a sto se tice volana... nije ti losa ideja da ga presvuces kozom, ali uvek mozes i da ga prodas.... inace... bas bas lep auto... svaka cast...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...