RADARI !!!!!!!


Recommended Posts

Ti u golfu snijaju i zaustavljaju. I oni su teski za dogovor. Zato sto beleze sve sa kamerom. A da upozorim da znaju da stanu na novom putu izmedju kvantasa i bezanije.

Takodje stanu kod hajata i sava centra. Na pravcu kada sidjete sa gazele i krenete pravcem prema tramvajskom mostu. Isto tako kada idete na aerodrom i sa njega. onaj deo do ukljucenja na auto put. I ima jos jedna pederska fora na auto putu bg-ns na potezu imedju Zemun Polja i Batajnice stalno bleje ali znaju da stave jednog pandura u tamno sivu tojotu korolu koja kao stoji slucajno pored puta. I vi prodjete pored nje on izmeri i onda pandur iznutra javi drugim pandurima malo kasnije koji te sacekaju.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo još nekih informacija. U Titelu na silasku kod mosta, ispred pumpe ih ima non stop, a jako se čuvajte bečejaca, ađana i čokana jer su skoro svi nenormalni, tu nema dogovora ! Na svim ulazima u Sentu se takođe pazite i na putu Senta-Kanjiža na pola puta kod skretanja za Trešnjevac, svi ulazi u Kanjižu.

Link to post
Share on other sites

Treba i oni da zarade da idu na more!! Sada uzimaju harac po nasim putevima. a stranci su im samo svez priliv evrica i nista drugo.

Oni samo gledaju da otimaju raji, a kada su negde porebni da regulisu saobracaj nema ih nigde.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest Pallermo

U toku sam izrade mape beograda u flesh varijanti sa update-om radara :) Evo ovako koja je ideja:

Radari bi bili obelezeni na mapi sa crvenom svetlecom tackicom. Kako do update-a ? Epa ovako: takodje razvijam program preko koga ce moci da se update-uje flesh mapa i to live na sledeci nacin: Jednostavnim slanjem SMS-a na odredjen broj telefona automatski se upisuje lokacija radara.

Da ne bi bilo fake-ova mora minimum 3 prijave da postoje sa razlicita broja tel.

Jedino sto jos moram da razradim i pojurim jeste samo upisivanje informacija o radaru na samu mapu. Postoje visestruki problemi a to su: Kako sistem da zna gde da upise radar (da li po ulici ili kordinatama) - kordinate sam odmah otpisao posto nikad ne znate kordinate gde se trenutno nalazite (sem da kod sebe imate gps). Moracu jos da poradim na unificiranju SMS formata koji se salje sistemu. Mada i tu ima gomila problema...ja bih sveo sistem na potpunu automatizaciju ako je to ikako moguce i da sistem bude sto bolje update-ovan. Naravno..dostupnost ovog sistema u svakom momentu na internetu bilo gde da krenete je od velike koristi :acute:

Ako imate predloge pisite. Zaista bih mogao ovako nesto da napravim samo da sagledamo sve moguce probleme i mane sistema kako bi bilo sto bolje za nas :).

Pozdrav

Link to post
Share on other sites
Guest Pallermo

Dojava: Kad se skrece sa Brankovog mosta iz pravca grada levo u bulevar Nikole Tesle, nalaze se na samom kraju bulevara blizu kineske ambasade u belom golfu, slikaju i zaustavljaju. (ustekaju se iza zbuna na medjuprostoru izmedju kolovoznih traka - kod samog semafora). Takodje su i na semaforu u suprotnom smeru posle siva 1 kod same zgrade PC usca. Srecno :)

Link to post
Share on other sites
nalaze se na samom kraju bulevara blizu kineske ambasade u belom golfu, slikaju i zaustavljaju.

Na tom mestu su vec dobrih 10 godina. Bez ikakvog racionalnog razloga postavljeno je ogranicenje na 40 iako je bulevar sirok i prav kao strela. S obzirom da vecina ljudi taj znak previdi, murija redom zaustavlja i opaljuje po dzepu.

Link to post
Share on other sites
Guest Pallermo
Ako obratite paznju u vecini ulica je sada ogranicenje 40kmh, ma bre nisu normalni kao da su stancovali 1000 znakova i bacali ih pa gde padnu i eto ogranicenja.

ovde neko drustvo iz kraja kod mene skinulo je par znakova koji su svima isli na zivce a potpuno su bili idiotski :) he he.

sto se tice ove price oko softwera I sms poruke imam problem samo oko formata sms-a koji se salje sistemu. to jos moram malo da razradim. Ako ima neko neki konkretan predlog neka posalje pm ili moze I ovde na topicu pa da izduskutujemo o tome. pozdrav svima ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

...par sto ja znam a redovno ih vidjam...Zemun - Cara Dusana odmah posle konjicke skole kad se ide u pravcu Zemun - Batajnica znaju nekad i republikanci da cuce tamo(postoji dogovor sa njima)...raskrnica Ugrinovacka - autoput BG/NS kako kad se motaju tuda(to ce mo jos da isproveravamo:P)...autoput BG/NS od Zemun Polja ka Batajnici pre samog nekadasnjeg PUNKTA cuce na nekoj polu okretnici il raskrsnici(sta li je vec), nekad se ustekaju i pored tog nekadasnjeg punkta pa je fazon ako prodjete prvu patrolu i blicate drugima ovi smradovi kod punkta kebaju(pazljivo i po ogranicenju)...Bul Nikole Tesle 50-ak m od raskrsnice CK, onda na sredini izmedju CK i kineza i pre same raskrsnice sa kinezima ustekaju se na ostrvo iz nekog zbuna i izigravaju turiste pa slikaju li slikaju...Zemun - Vatrogasni dom Matica nocu zna da stoji patrola interventne ili zandarmerije pa ebuckaju kad im je dosadno...Zemun - Prvomajska od pocetka pa do kraja stare okretnice autobuta #15 vidjao sam ih na par mesta...

Link to post
Share on other sites

Znam ja par sigurnih lokacijaa a to su

1. Valjevo tzv. Beogradski put ili ti duple trake ogranicenje je 60 redovno tu pecaju retko sa njima ima dogovora.....

2.na putu Sabac - Bijeljina redovno su u mestu Bogatic obicno na izlasku prema bosni pecaju bosance a ima ih i na ulasku..ogranicenje je idiotskih 50

a pravac je 3-4 km

3.Bogatic - Sremska Mitrovica skoro non stop su macvanskoj mitrovici na raskrsnici za sremsku i autoput ogrnicenje je 50 tu se pazite ima ih na tom delu puta na vise mesta i u nocaju i u nocajskom salasu

4. Na putu Sabac - Valjevo... ima ih i u jelnci maloj vranjskoj a najcesce su i u cerovcu.... put je nov i extra tako da se pici brzo a ogranicenja su 60 i 80 na mestima.... onda obilaznica oko koceljeve pored one nove pumpe tu ih isto ima redovno kao i na samom ulasku u Valjevo....

jbg ima ih ko kerova lutalica........

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Iznervira me zena i razvucem ja od autokomande ka trosarini kolko moze, kad na vrhu u mraku izlete ludak s radarom u ruci, vracam se u rikverc, a on se trese i pokazuje....... 196 , ogranicenje 40, pocinje pisanje,provera........... a onda iz dzepa ispade legitimacija ..... uh , kolega , izvinite !

SAJ je cudo !

Link to post
Share on other sites

sad mi pade na pamet, na izlasku iz ljiga ima kod pumpe ogranicenje od NEVEROVATNIH 25km/h, isao sam 35 , i covek me zaustavio , ali je shvatio da je upecao nazovi kolegu i pustio me, prosto da ne verujes, pa tu i bicikla ne prolazi, mozda traktor :angry:

Link to post
Share on other sites

nikada nisam imao iskustva sa antiradar aparatima,vrede li sto god,mozda nije ovde pravo mesto za postavljanje pitanja. al ajd ima veze sa temom

Link to post
Share on other sites

Imam ja cobru i kada je u pitanju pro laser 3 ima efekta i te kako samo treba biti brz na kocnici jer imas svega 2-3 secunde da krenes da kocis, e sada imaju neke nove sa kamerom i jos trista cuda i cobra na njega ne reaguje i kako sam cuo jos uvek nema detektor za to,

Link to post
Share on other sites