RADARI !!!!!!!


Recommended Posts

Ufff , ima ih u Mirijevu ( od kluza , pa kada se ide novim putem ) - posto se tu dosta juri ( stalno se trkaju , ili se zalecu ) pa ako su tu panduri , ti koji se zalete su se sje**li . Tako da ko ide Mirijevom cuvajte se . ( ako neko hoce da se trka tom ulicom ili tako nesto , neka me pozove , ja cu da mu budem radar i satelit za mirijevo :lol: i nece vas navatati )

Ima ih kod Cvetkove pijace isto ( retko kad , ali naidju kad se najmanje nadas ) , Kod skole ATS ( Obilicev stadion ) nema ih tu stalno , ali naidju ponekad .

Ima ih kod Slavije dosta .

Ustanicka - sacuvaj boze !! strumfovi na sve strane .

Vukov spomenik - ima saobracajna policija i interventa ( bolje saobracajna da vas zaustavi nego interventa , jednom su mog ortaka startovali - raspakovali su mu auto :prankster2: :prankster2:

Za Centar znaju svi kako je ( ko je iz BG-a naravno )

Na Lionu ( Kod seste gimnazije ) tu im je i stanica , a i patroliraju stalno .

Kod Plavog mosta su ponekad ( em zbog brze voznje , em zbog k*rva :) )

Konjarnik ( kod poznatog trznog centra , ne znam kako se zove trzni centar ) , ali znajte da ih ima i na konjarniku , obicno kod tih dugih i pravih ulica ( i tu jure stalno )

Mostar tu i tamo i kod Autokomande isto .

Kod Zvezdinog stadiona ih ima .

kod Zeleznicke stanice , tu svi dolaze ( obicno nocu ) , tako da se cuvajte .

Eto toliko od mene , ako treba jos neki deo BG-a samo pitajte :) :) :) ( ovo je jedino cega sam se setio )

Link to post
Share on other sites
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
nikada nisam imao iskustva sa antiradar aparatima,vrede li sto god,mozda nije ovde pravo mesto za postavljanje pitanja. al ajd ima veze sa temom

po novom zakonu o bezbednosti u saobracaju nece biti dovoljeno korishcenje antiradara

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 10 months later...

Kakvo je stanje po gradu? Nesto ucestili ovamo po Rakovici i okolini..

Sa nekim novim dzipom, svaki dan su negde..

Veceras me uhvatise na izlazu sa obilaznice, 130, a tabla 80 pa 60, jedva me pustise.. :unsure:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

u cetvrtak sam bio ocevidac , kada je BMW X6 ...zakucao od pozadi RENAULT - TWINGO...rasturio ga , da nije vise za upotrebu ... covek iz tvinga...odmah izasao...legao na zemlju i poceo da se drzi za vrat (stara fora koja prolazi u osiguranju-u startu zaradio 7-8000 hiljada evra)...bata-frajer sa x6...cuti , jer zna da ne mogu da ga operu ni Dunav ni Sava , a koliko ce mu tek poskupeti osiguranje-to je tek za plakati...dosla murija...hitna pomoc...slep sluzba....svi su isti...bez obzira sta vozio...a ovo kod nas jedva ga pustili (nista licno protiv doticnog decka)...sta reci...ako imas vozis se, ako ne...pazis se...diznilend

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Sto se tice NS,obratite paznju na sam ulaz u grad iz pravca BG i ZR,kod AVIA pumpe,skoro da su uvek tamo,zatim bulevar evrope(licno se uverio),jos nesto,ulazak u Petrovaradin iz NS,ne obilazite autobus na stajalistu nikad jer vas kod bg kapije ceka nasmejan pandur

Link to post
Share on other sites

Juče u me snimili na AUTOPUTU kada sam se vracao iz BG. Radar je bio iza civilnog Peugeot 305 kod isključenja za St. Pazovu, a kola su zaustavljali kod naplatne rampe.

Link to post
Share on other sites

Generalno radara po Bg u poslednje 3 godine slabo ima... Ponekad bude na Nbg kod Gazele, tj Beogume i one perionice 00-25, i iznad FMP u Žarkovu kod Đelmaš auta... Možda se pojave još po negde ali za ovo znam, a ranije je bilo barem 10ak mesta gde su redovni.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Stigle Fame 3 radari pa ce da bude zeznuto. Domet 2000m, na automatskom snima i skladisti sam a pandur standardno ne moze nista da obrisse ;)

Jesu stigle Fame 3, al pre jedno 5 godina...

I da, kamere po Bg-u su po;ele da mere brzinu

Link to post
Share on other sites

Mislio sam, da vise nigde nema starih i da su kod svih "nove". Nije bas da se razumem previse.. Nisu sve kamere proradile po Bg-u, tek neke..

Jesu stigle Fame 3, al pre jedno 5 godina...

I da, kamere po Bg-u su po;ele da mere brzinu

Link to post
Share on other sites

Kamere/radari u BG rade odavno- jedino neke imaju manju a neke veću toleranciju. Kad te uslika nema šanse da ne primetiš- uvek sevne blic bez obzira da li je noć ili dan... Par drugova mojih su već dobili "čestitke" ;)

Link to post
Share on other sites