Aktivacija dnevnih svetala[Day time running light]


Recommended Posts

to je relej za e36-valjda se samo zameni sa obicnim relejem i netreba vise nista cackati,a e46 valjda vec ima u opcijama samo treba kodirati.ja sam dosao do toga kad kodiram na americko trziste upale se dodatno prednji zmigavci al day light nikako da mi proradi

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

napokon sam uspeo da kodiram na kanadska dnevna svetla.sad će xenoni sigurno da mi traju dugo,ovako izgleda kad se uključe kanadska dnevna svetla

1030465.jpg

Link to post
Share on other sites

video sam u ovom pdf-u da ima da se podesi parking opcija za suvozacki retrovizor za e46, sto znaci ako ti je dugme podeseno na desni retrovizor i ubacis u rikverc on se sam podesi tako da vidis zadnji tocak da ne bi ostetio felnu itd... da li je to moguce aktivirati i na e87?!?!? da li neko zna!?

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

napokon sam uspeo da kodiram na kanadska dnevna svetla.sad će xenoni sigurno da mi traju dugo,ovako izgleda kad se uključe kanadska dnevna svetla

1030465.jpg

Jel mozes da mi kazes kako si uspeo da uradis ovo. Juce sam otisao u Drinjak servis da mi upale ovaj kanadski sistem jer imam isti problem sa xenonima posto ih palim i gasim svaki cas. Ali ljudi nisu mogli da mi urade to. Na dijagnostici ne reaguje na komandu. Kad se stiklira opcija dnevna svetla po EU onda radi, ali kad se stiklira po US nista se ne desava. Jel zna neko u cemu je problem? I jel imate nekog da mi preporucite ko je to vec radio?

Link to post
Share on other sites