Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlicna kocka...

Kad smo kod farova...

Suki ako si duga svetla ostavio ovakva da bi kasnije presla u zuto podrzavam skroz... ;)

Ako si ih ostavio da ostanu ovakva onda ne podrzavam... <_<

Link to post
Share on other sites
Hvala kolega!!!!

juce je pala probna voznja na plin,auto sad tako lijepo radi i tako se lijepo vozi da je to za nepovjerovati i da mu pozavidi bilo koji sistem....moze se u 5-oj spustiti na 1000rpm i onda stisnes gas,nema pucanja,stucanja,trzanja....samo malop zabruji i pocne da vuce lagano.

Ista prica, jako zivahan u petoj (i to na plin).

Ne rastaje mi se od m20 <_<

Link to post
Share on other sites

preksinoc na AC preklopljeni sicevi,pun puncijat,u 5 na 100 samo gas i eto ga na 2 glave relativno brzo,nisam ga stiskao u limit ali moze ici dosta,top speed ostavljam za benziski sistem samo da ga utegnem kako treba,spajali smo dijagnostiku,nema niti jedne greske,dizne su polupane izgleda...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kolega Suki..., polozili ste sa desetkom.., mozete sesti!! :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

:) :o :D :preved: :preved:

probao sam bez balansiranja,i ne tresu niti sekunde,naime probao sam samo do 180kmh....jebu me ovi sta voze sijeno po selima :)

081310200457.jpg

081310191534.jpg

081310191516.jpg

081310193031.jpg

081310191649.jpg

081310191802.jpg

Link to post
Share on other sites

u stampariji :).....cepovi su mi od neki ronalki,pasu u dlaku,onda sam samo narucio naljepnice i to je to...

Hvala na pohvalama :)

Link to post
Share on other sites

A sta kazete na stopke....mislim das sam pogodio....vec sam jednom odradio crnom i nije bilo dobro,pa sam onda smirglao cijeli dan da odradim ponovo,sta ti je bolest.....

081410101328.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.