Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@pravda...... :dance3: znaci na dobrom sam putu,nadam se da ces među slikama koje slijede naci adekvatnu i bolju zamjenu za tu koju sad imas....hvala brate do neba :dance3: :D :) :preved: :kiss3:

uz svo duzno postovanje se izvinjavam za slike slikane fiksnim telefonom te vam kao iskupninu saljem slike malo bolje rezolucije sa seoske idila lokacije :kiss3:

sdc10874.jpg

sdc10875b.jpg

sdc10881b.jpg

sdc10885.jpg

sdc10880o.jpg

sdc10884yi.jpg

sdc10876b.jpg

Link to post
Share on other sites

hmmmmm sad vidim da je samo prva slika smanjena....a sve sam ih zajedno stavio u uploader i zadao smanjenu rezoluciju,mada opet s druge strane,tebi kao i svima nama se prvo otvara thumbnail koji je isti i za 0.5 mb i za 10mp sliku.....meni se skroz OK otvara a imam najsporiji ADSL....

Link to post
Share on other sites

u Gradistu (HR) bio mali skup pa sam u zagrijanoj atmosferi i ja ustao da vidm sta touring moze :preved:

rdsc05662.jpg

rdsc05664.jpg

rdsc05665.jpg

rdsc05667.jpg

rdsc05670.jpg

rdsc05671.jpg

rdsc05672.jpg

Link to post
Share on other sites
Lepo, lepo...

U cemu je fora sa ovim Tournig? ;)

fora je u tom da ima briznog vlasnika.....pri paljenju guma sam ga prebacivo benzin plin....njemu svejedno...os je otkinuo zadnje disk plocice u onom momentu kad je krenuo na kamermana.....zato danas ide sve novo,diskovi,plocice,sajče,da ne bi bilo.... :preved:

Link to post
Share on other sites
ma pise ti u naslovu tournig, a ne touring

hahahah nisam to skonto.....a modovi nikako da se sjete da isprave,ajte...moooolim vas :P

Link to post
Share on other sites
daj ne zezaj....dal me jebe tastatura ili na stvarno pritisnem slova pogresnim redoslijedom ????? :rolleyes:

Kad je videla tastatura sta radis autu pobrljavila i ona :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.