Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spustaj to bre. . .

P.S Mogao si da stavis prekidac od neke modernije lampe...

Link to post
Share on other sites

@tokyo....evo na zapovjest :preved:

prednji kraj malo spusten,nadam se da cete sad biti koliko toliko zadovoljni :)

sdc11307w.jpg

sdc11306m.jpg

sdc11303j.jpg

sdc11308q.jpg

Link to post
Share on other sites

Pa..., ttt ja sam pristalica propisnog spustanja, ne mora patos alo moze jos malo..., u svakom slucaju bolje, bolje! ;)

Volim ljude koji stalno nesto cackaju ili kemijaju, kao marac ( ako znas na koga mislim ).., tako da si privilegovan u ocenjivanju! ;)

Link to post
Share on other sites

ma mogu ga brate spustiti na betin...nije to problem...ali po meni...to je to...

obrati pzanju na zazor između blatobrana i gume cijelom duzinom blatobrana....sad je to ajmo reci idealno,ako bi islo jos dole auto bi izgledao.....kao da je ''satran''....

hvala na pohvalama,trudim se :)

Link to post
Share on other sites

e sad.....za vikend se bilo na putovanju...utisci.

Gume... :yess:

bocno drzanje odlicno,na mokrom odlicno,kocenje odlicno,ne cuju se kad se kotrljaju...dajem 5 zvjezdica.

moji eksperimenti sa plinom su potpuno uspjeli,prezadovoljan sam,auto je prodisao i na plin i na benzin....jos sam malo doradio polozaj cjevcica,odnosno izvukao ih iz usisa koliko je to moguce te sam tako oslobodio jos vise prostora za protok.

auto na benzin potpisuje 17''ke na pritisak papucice gasa dok je auto vec u pokretu :D

na plin isto na losijem asfaltu....a bogami kad se prestize u drugoj ako je glatak asfalt treba biti oprezan kad motor uđe u 4000.

potrosnja plina mi je ostala vise manje ista,na pređenih 600km sam imao 12lit prosjek.... po cijeni od 1.08 po litri to mi dođe kao da vozim dizel koji trosi 5lit po cijeni od 2.20 ili koliko je vec dizel.

spustanje auta se takođe osjeti na stabilnosti,auto mnogo bolje podnosi prebacivanje tezista,malo lakse ide u oversteer i lakse savladava iznenadno izbjegavanje odrina i slicnih pizdarija na nasim cestama.

danas idem na 6-mjesečnu kontrolu kocione sile pa ako bude nekih anomalija slijedi otklanjanje...ali mora ih biti,zima uvjek uzme svoj danak na kocnicama,a ne zelimo nikakve nedostatke na tom sistemu...jeli tako...tako je....

Link to post
Share on other sites

ovo je sa mokrim gumama,kiša pljusti kao luda

Kaže čiko na tehnickom da se moze mnogo novih auta postiditi mojih vrijednosti

uostalom,ko se razumije...

photo0198b.jpg

Link to post
Share on other sites

prinova mi je na putu....pa kako tajo nemoze kupiti novog moze ga napraviti,da bude cist,svjež,suh,tih i poželjan :) :dance3:

ljudi,trebace mi i klima... :angry:

neće ići sa bebačem po 3-4 sata putovanja po ljetnim vrucinama,ali o tom po tom....

Link to post
Share on other sites

cak je i maska CD playera rastavljena i ofarbana u crno.... :laugh:

photo0205w.jpg

no...imam jos jedno iznenađenje :naughty:

sinoc je probana metoda farbanja platna,tacnije bijele kuhinjske krpe :lol:

boja je postojana,ne prenosi se,ne ispira se....s toga...idemo na farbanje tepiha i tapacirunga gepeka u crno :mah:

danas je to na dnevnom redu...pranje...farbanje...

Link to post
Share on other sites

Svaka cast majstore. Kada bi jos nasao CD bussines za E36, pa i to da bude fabrika.

Link to post
Share on other sites

jbg,nemam budget za veca ulaganja <_< sto mogu sam sloziti uz minimalne troskove materijala to je to

Link to post
Share on other sites

prljavi materijal je tu.....

sdc11347.jpg

pa da pocnemo .....

sdc11350c.jpg

sdc11349.jpg

sdc11348a.jpg

kad kažem čisto...onda mislim na ovo....

sdc11351.jpg

sdc11352r.jpg

sdc11353p.jpg

sdc11354.jpg

sdc11355s.jpg

Link to post
Share on other sites

vidim u modi je stavljanje ///M na četvrtake,GTI na dizele,GSI na 1.3 i tako pa sam ja odlucio bojkotovati takvo ponasanje svojom starom metodom koju sam koristio jos na prvom autu :pleasantry:

photo0219l.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.