Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Imam ja alat za to ali se sa njim nemoze puno uraditi to jets izvuci rub nesto nezanemarljivo sa prednjim je lakse ali su zadnji malo problem posto moze da se desi pucanje boje i da mora da se farba rub.Sve zavisi koliko oces da prosiris rubove i sta ustvari oces to je sve pitanje ?

Link to post
Share on other sites

Ima moj ortak taj set za izduvavanje rubova.. Ali ako se malo pretera u previse ispumpa, hoce da puca boja/lak.. Sve u granicama normale.. onda stavis distancere/odstojnike i prosiris mu trap

Link to post
Share on other sites

neces moci 10cm to je malo neizvodljivo i izace ko svetog petra kajgana to je krvav posao

mada postoje mogucnosti a najlakse ti je felne prosiriti ili traziti felne sa jako malim et a toliko prosiriti zadnji trap nemoze se uraditi sa samo izvlacenjem rubova morasce druge raditi tako da neznam sta da ti kazem.sto kaze wice okaci sliek pa cemo videti sta ti mislis i pomoci koliko mozemo

Link to post
Share on other sites
nebih ja to mnogo recimo distanceri 10 di 15 santimotara(oba) i gume 225 alpinac1 mislis da moze toliko?hvala
sve zavisi koji su ti et felne i dokle dolaze do ruba mozda i nemors to sve zavisi,mozda i nemoras nego samo onaj unutrasnji rub saviti unutra i tek tek izbaciti rub

Link to post
Share on other sites