Recommended Posts

...idem za BG, radim operaciju kuka na Banjici, u subotu.

Zanimaju me nekoliko stvari, posto cu bit tamo oko 20 dana, da li sobe imaju TV i koji program prenosi trku F1?

Ako nema TV, da li da trazim ili da kupim neki obican da bih gledao F1?

Koji je najbolji i najpovoljniji prepaid internet u SRB?

Koji je trenutni kurs DIN-EURO?

Razno...

Hvala.

Link to post
Share on other sites

Kurs evra je nestabilan ovih dana, tačnije rečeno dinar uglavnom pada svakodnevno, tako da kad kreneš proveri ovde kurs: http://www.kursna-lista.com/kursna-lista-nbs

Formulu 1 prenosi Fox TV, a kad puste reklame ako imaš odmah prebacuj na HRT 2, pa kad tu naidju reklame udari kontru :dance3:

Neca objasnio za internet ;)

Jedan savet: u vreme poseta pazi svoje stvari ili se dogovori sa cimerom/cimerima da neko uvek bude u sobi, jer sa ljudima koji dodju u posetu svojima udju i "pozajmljivači" koji vrebaju prilike da "pozajme" šta im prikladno padne pod šake. Pričam ti iz iskustva, ćale je tamo operisan svojevremeno i na ovaj način, dok je pratio rodjaka koji ga je posetio u bolnici, je neko uleteo u sobu i odneo mu neke stvari. Ništa skupoceno, ali čovek u njegovim godinama i ne nosi sa sobom skupe mobilne telefone, i-pod-ove, laptopove i ostala čudesa koja mladji ljudi danas obavezno koriste i nose svuda sa sobom, tako da neko mladji bi svakako pretrpeo daleko veću štetu. Kažem, to je bilo pre nekoliko godina, možda ih je u medjuvremenu neko na`vatao na hodniku i isprangijao pa ih sada nema... :prankster2: Toliko od mene.

Eh da, i srećno sa operacijom!

Link to post
Share on other sites

Osim sto nema sanse da bilo sta uradi sa tim strimingom preko 3G. U teoriji radi, prakticno nema sanse ima da mu prekida svakih 20 sec. Imao sam Telenorov paket, i nisam bio zadovoljan za te stvari. Za surf je OK. Ali samo za to.

Link to post
Share on other sites

Da, "ziv".

Ovaaaj, uzeo sam MTS-ov net, 4 GB bla bla bla.

Onda, skidao sam cijelu trku i gledao, takodje i Top Gir.

E da, tu cu bit jos nekih 15 dana, valjda..

Ma u posjetu kad god hocete...treci sprat, soba 305, prvi krevet. :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Proslo je, ali sad imam drugi problem.

Hrana je sranje

krevet je sranje

jastuk je sranje

cebe je sranje

posteljina je sranje

jogi je sranje

2-3 sestrice su sranje

prozor je sranje

vrata su sranje

terasa je sranje

WC je sranje

pacijent pored mene je sranje

natkasna je sranje

stolice su sranje

cesma je sranje

umivaonik je sranje

neko je stavio klimu sa koje visi kabel kojem fali cm do uticnice - sranje

Ali ono sto je radjeno u operacionu je radjeno kako treba.

Jako slabo jedem ovo sranje od hrane,

Link to post
Share on other sites

Ne znam gde lezis. Ali na VMA za civile je pravilo: Koliko para, toliko muzike. Sve se placa. Lezao sam par puta i po pitanju svga je bilo OK. A za sestre pogotovo.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...