Recommended Posts

Koja je poenta sredjivanja i ulaganja u auto ako ce da stoji u garazi prekriven??

Hoce da sluzi za pokazivanje,ili ga konzerviras i cekas da ga posle velikog potopa prodas i uzmes za njega ludilo od kesha?

Teraj bre to dok jos ima benzina na ovoj planeti ti si njega kupio ne on tebe.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Steta sto se ovakva sredjivanja fotografisu fiksnim telefonom. Auto ce tek da bude extra i ne sumnjam da ce se resiti sitne estetske sitnice koje bodu oci.

Zbog ovakvih tema (citaj ljubitelja) postoje forumi.

Samo napred.

:worshipbmwts9:

Link to post
Share on other sites

Koja je poenta sredjivanja i ulaganja u auto ako ce da stoji u garazi prekriven??

Hoce da sluzi za pokazivanje,ili ga konzerviras i cekas da ga posle velikog potopa prodas i uzmes za njega ludilo od kesha?

Teraj bre to dok jos ima benzina na ovoj planeti ti si njega kupio ne on tebe.

Apsolutno...

Nije mi bas jasno, do juce je bio onako nakicerisan,a danas je toliko bitno da je po vinu... Sta se to promenilo,da sada ne moze da bude po ukusu vlasnika(ne bih rekao da su ovi pre-facelift bubrezi lepsi)? Sprema se dobra prodaja ili?

Link to post
Share on other sites

A šta pa mudrujete dal će da se vozi, prodaje, dal je po "vinu" (i ovde me prati :rolleyes: ).

Sredjen je perfektno (po slikama) a na vlasniku je da odluči šta će da radi, što se mene tiče može i da s*re u njemu, NJEGOV JE!

Pohvale za majstora(e) a naročito na posvećenosti detaljima.

Link to post
Share on other sites

da je na prodaju , otisao bi onoga dana kada sam prvom vlasniku pokazao sliku , slikanu odozdole ...

sto se ostalog tice , negde na forumu procitah .... 100 ljudi 100 cudi , 100 zena 200 sisa :D

Link to post
Share on other sites

A šta pa mudrujete dal će da se vozi, prodaje, dal je po "vinu" (i ovde me prati :rolleyes: ).

Sredjen je perfektno (po slikama) a na vlasniku je da odluči šta će da radi, što se mene tiče može i da s*re u njemu, NJEGOV JE!

Pohvale za majstora(e) a naročito na posvećenosti detaljima.

Ma i sto se mene tice moze da radi sta hoce i da sere u svom autu,i naravno da ce on da odluci ! Isto tako,ako se vec postavljaju slike i pise o autu,svako moze da kaze SVOJE MISLJENJE...jer ovo je forum,ne?

Sta treba,posle svake slike da pisemo jedno isto, kako je dobar i perfektno uradjen?!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...