Recommended Posts

Protokomjer je završen! :(...ljudi,grafit ispod kazaljke mi je bio katastrofa,čak se na nekim mjestima vidjelo ono bijelo ispod...polako sam pomjerio kazaljku unazad za 1 mm...upalio bembaru i ispočetka mi se činilo da ništa nije bolje...još sam malo umirio motor,sad radi na 850 rpm u leru...kad sam sjeo da provozam,začudio sam se:

1.Auto bolje prima gas

2.Trzanja više nema,ni oko 2000 rpm!

i pod 3.Čini mi se da auto bolje vuče iz manjih obrtaja nego prije,ma siguran sam...kao da ima više snage!

Hvala vam!...kapa dolje za savjete :prankster2:

Link to post
Share on other sites
Protokomjer je završen! :)...ljudi,grafit ispod kazaljke mi je bio katastrofa,čak se na nekim mjestima vidjelo ono bijelo ispod...polako sam pomjerio kazaljku unazad za 1 mm...upalio bembaru i ispočetka mi se činilo da ništa nije bolje...još sam malo umirio motor,sad radi na 850 rpm u leru...kad sam sjeo da provozam,začudio sam se:

1.Auto bolje prima gas

2.Trzanja više nema,ni oko 2000 rpm!

i pod 3.Čini mi se da auto bolje vuče iz manjih obrtaja nego prije,ma siguran sam...kao da ima više snage!

Hvala vam!...kapa dolje za savjete :(

i pod 4. vise trosi :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Spakovah ga, isti je protokomer skroz, jedino na ovom od m20 320i na opruzi pise 030 i malo je deblja od moje na kojoj pise 021.. ;)

Lepo sad radi, jedino jos uvek ima neku malu knedlu cim dodas gas :preved:

Link to post
Share on other sites
Spakovah ga, isti je protokomer skroz, jedino na ovom od m20 320i na opruzi pise 030 i malo je deblja od moje na kojoj pise 021.. ;)

Lepo sad radi, jedino jos uvek ima neku malu knedlu cim dodas gas :preved:

Koliki je ler?

Link to post
Share on other sites

Svu sam elektroniku prepakovao, jako lepo radi protokomer, nije bio na plinu...

S obzirom da sam ga kupio na Limundu za 1500 dindzi prosao sam ekstra (ima covek jos jedan ako neko hoce..)

Ler je na hiljadu trenutno, kasnije cu da ga spustim kad jos malo nastelujem protokomer...

Kad se ugreje motor, ne oseca se ta knedla, ali mislim da je to do stelovanja, i da cu to da otklonim :preved:

Link to post
Share on other sites
Svu sam elektroniku prepakovao, jako lepo radi protokomer, nije bio na plinu...

S obzirom da sam ga kupio na Limundu za 1500 dindzi prosao sam ekstra (ima covek jos jedan ako neko hoce..)

Ler je na hiljadu trenutno, kasnije cu da ga spustim kad jos malo nastelujem protokomer...

Kad se ugreje motor, ne oseca se ta knedla, ali mislim da je to do stelovanja, i da cu to da otklonim :preved:

Ako ne uspije sa stelovanjem protokomjera onda se javi da ti dam proceduru stelovanja ler ventila ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...