Recommended Posts

33070599ex2.th.jpg

45606675sc5.th.jpg

65981539ye1.th.jpg

67736561no6.th.jpg

52491193ma3.th.jpg

To je samo deo sto momak pravi, izmedju ostalog u pripremi su papucice, pragovi i koske ali o tome malo kasnije, za sada samo radi auspuhe po narudzbini, mozete da birate da li hocete sa vunom ili ne. Dogovoren je popust samo za clanove cluba pa ako nekoga zanima neka me kontaktira na PM.

Cene su okvirno od 2500 do 5000 dinara zavisi sta vas zanima i daje garanciju 2 godine, na prohromske 5 godina ali su oni i malo skuplji. Jedini problem je u tome sto neradi ugradnju i sto mora da se saceka dan dva da se napravi ako nema vec nesto uradjeno. Meni je radio auspuh na oba moja BMW-a i ja sam prezadovoljan. Moja preporuka svima.

Ovo nije auspuh servis, to je privatna radionica.

Link to post
Share on other sites

a koliko je to cijena u eurima otprilike i dal bi se to moglo naruciti da posalje u hercegovinu jer ovde kod nas ima jedan ''majstor'' sto to radi ali nije neka kvaliteta meni je na bmw odradio sustav sa 4 izduvne cijevi nazad (sa obe strane po2) i samo jednim srednjim loncem 320 se cuje kao avion kad mu zabijes gas ali srednji nemoze izdrzati pola godine ali zato ni cijena nije preelika se mi e odradio sa montazom za 150eura zato me zanima ta vasa cijena jer se nekuzim u dinare

Link to post
Share on other sites
ako je taj tecaj dinara onda je to kod vas jako jeftino tamo

dal bi se to moglo naruciti da se posalje autobusom ili nekako slicno ??

Velika konkurencija,zato su i cene takve,moze busom casti se sofer i sve moze!

Link to post
Share on other sites

kod nas nemas postene felge

kupiti a kamoli stopke farove i tako to imamo par momaka sto rade dobre plastike ali to je sve tanko nikakava ponuda pogotovo za bmw jedino za smrdljivog golfa ima a ostalo snalazi se vlastitim rukama

tako i za auspuhe nema lik konkurenciju ali kakve su na drugim mjestima cjene on je bagate4la npr. remusov zadnji lonac od e36 u trgovini je preko 300 eura pa sta onda da ti kazem o tome

Link to post
Share on other sites

ovde je 250 takav remus

lepo se ti najavis , parice u dzep i krenes ovamo , imamo mi brdo popusta

a onaj auspuh od 4000din to ti je 100 maraka

1e = 2marke

Link to post
Share on other sites

kod nas nemas postene felge

kupiti a kamoli stopke farove i tako to imamo par momaka sto rade dobre plastike ali to je sve tanko nikakava ponuda pogotovo za bmw jedino za smrdljivog golfa ima a ostalo snalazi se vlastitim rukama

tako i za auspuhe nema lik konkurenciju ali kakve su na drugim mjestima cjene on je bagate4la npr. remusov zadnji lonac od e36 u trgovini je preko 300 eura pa sta onda da ti kazem o tome

a nama pricaju da kod vas ima sve i svasta za auta...cak odavde i idu po gume i felge...a ja kada sam god bio za bmw-a nisam nista nasao...

Link to post
Share on other sites

MOMAK ZASLUZUJE MESTO MEDJU NAJBOLJIMA, A EVO I ZASTO:

59735542qu7.th.jpg41471687qp3.th.jpg29065502gk0.th.jpg49872521at3.th.jpg29065502gk0.th.jpg80446236hu5.th.jpg23576107xq6.th.jpg87813947wp2.th.jpg99926023mv3.th.jpg

I to sve za cenu od 3000 dinara :D ... topla preporuka svima, verujte nisam ga bez razloga stavio pored kataloga Remusa i Bosija jer sam drzao sva tri u ruci, razlika je samo u ceni od oko :D 20-ak hiljada dinara...ma ne razmisljajte, kome treba izduv zovite decka!!!

Link to post
Share on other sites

Jos je lepsi sada kada je stavljen na auto, Schnitzer postavljaj slike kako to sada sve izgleda.

...jooooj brate samo da ga operem, sramota me ovako prljavog da ga slikam za forum, eto sutra slika u predstavljanju mog automobila...bruka cucnuo, pun pogodak, LUKA je kralj, ljudi narucujte auspuhe sta da vam kazem, sutra slike :D da ne veruje covek kako mali detalj moze da izmeni auto...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Svi znate kako se cuje moj bivsi BMW. Prohromski sa ugradnjom kosta 5500 din. Pa koga interesuje neka mi se javi. E da garancija je 12 (Dvanaest) godina.

Jedno pitanje na mojoj kockici imam zadnji protocni i ima fin zvuk na malim obrtajima do nekih 3500 ali preko gubi zvuk dali postoji lek za to.Voleo bi da imam lep zvuk u celom rasponu obrtaja a pogotovu na visokim.

33070599ex2.th.jpg

45606675sc5.th.jpg

65981539ye1.th.jpg

67736561no6.th.jpg

52491193ma3.th.jpg

To je samo deo sto momak pravi, izmedju ostalog u pripremi su papucice, pragovi i koske ali o tome malo kasnije, za sada samo radi auspuhe po narudzbini, mozete da birate da li hocete sa vunom ili ne. Dogovoren je popust samo za clanove cluba pa ako nekoga zanima neka me kontaktira na PM.

Cene su okvirno od 2500 do 5000 dinara zavisi sta vas zanima i daje garanciju 2 godine, na prohromske 5 godina ali su oni i malo skuplji. Jedini problem je u tome sto neradi ugradnju i sto mora da se saceka dan dva da se napravi ako nema vec nesto uradjeno. Meni je radio auspuh na oba moja BMW-a i ja sam prezadovoljan. Moja preporuka svima.

Ovo nije auspuh servis, to je privatna radionica.

Radi li on i srednje lonce posto svaki koji sam stavio ostao mi je negde na lezecem ili na nekom trotoaru!Problem je sto je mnogo veliki pa svuda kacim!

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Svi znate kako se cuje moj bivsi BMW. Prohromski sa ugradnjom kosta 5500 din. Pa koga interesuje neka mi se javi. E da garancija je 12 (Dvanaest) godina.

Ja ne znam kako se cuje ali predpostavljam :blink: meni je sasvim korektna cena,tako da mi pusti neki kontakt

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Zaista sve pohvale kako decko radi i naravno preporucujem. Napravio je bas onako kako sam zeleo i izgled i zvuk :lol: , pravio je sa jednom cevi unutra ( da se ne bi drao ) i zadrzao sam srednji lonac

Evo malo fotki, a ukoliko treba ovih dana cu snimiti i zvuk

dsc00358tb6.th.jpg

dsc00024kp6.th.jpg

dsc00011tp5.th.jpg

dsc00010zi2.th.jpg

O da i hvala sonetu 666 na preporuci :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.