Recommended Posts

Zbog cega nemogu da postavim oglas???

Vec treci put pokusavam ali mi verovatno moderatori to sklanjaju,sto naravno nije u redu.

Ocekujem objasnjenje.

Link to post
Share on other sites

Procitak pravila foruma , vezana za oglase pa ce ti biti jasno. Moderatori uvek odgorove na pitanje koje nije regusano u pravilima foruma, ali to za oglase vec jeste, tako da se tamo mozes podrobno informisati.

Link to post
Share on other sites

Sto ne slusas kad ti se prica.. to sto sad radis je spam-ovanje foruma, na neki nacin..

Vec si ranije jedan oglas postavio, zasto mislis da ce sad neko da te ogranicava?

oglas je primljen, kad ga moderatori pregledaju i odobre - pojavice se...

Link to post
Share on other sites
Jos samo 48 postova,da bih mogao da postavim oglas da prodajem.............

Cekaj da se pridruzi jos 48 clanova, samo udaraj copy-paste sa sadrzajem "pozdrav", videces, nije toliko tesko.

:preved:

Link to post
Share on other sites
Jos samo 48 postova,da bih mogao da postavim oglas da prodajem.............

...obrisano 20-tak nepotrebnih "pozdrava"...cisto da ne smaras druge ljude ovde...

...a i detinjasta je (da ne kazem nesto drugo) fora... :preved:

Link to post
Share on other sites

Hteo sam samo da pokazem nekim ljudima da nemogu da vrednuju clanove po tome ko je koliko postova iskucao.

Ako cemo da skupljamo postove tako sto cemo da jurimo da svakom novom clanu poozelimo dobrodoslicu,a pritom se ne ukljucujemo u prave probleme clanova,i prave rasprave, nema problema.

Ne bih ja nikoga ovde ostetio mojim oglasom.I mogu na svacije K: kao kupujem,da se ubacim i ponudim sta imam da prodam,onda mi netreba 100 postova?

Ali pravila su pravila jel tako?

Link to post
Share on other sites

mnogo je 100 postova za odobrenje oglasa,pogotovo ako je oglas vezan za BMW jer isti moze koristiti nekom starom clanu sa 1000 koji treb atakvu stvar.

na svakom forumu se pojavljuju tenzie oko oglasa.....istina je da su mnogi tu samo zbog oglasa,ali istina je da se od njih i kupi nesto sto trebamo.

misljenja oko svega ovog su podijeljenja....i nikad nece biti nekog obostrano prihvatljivog rjesenja.

Link to post
Share on other sites

Ma vec je postavio jedan P: kad je imao 15 postova i niko mu nije pravio problem..

nego ne slusa kad mu se kaze da saceka, oglas nije kao obican post, pojavi se posle kad ga moderatori pregledaju :preved:

Link to post
Share on other sites
mnogo je 100 postova za odobrenje oglasa,pogotovo ako je oglas vezan za BMW ....

....misljenja oko svega ovog su podijeljenja....i nikad nece biti nekog obostrano prihvatljivog rjesenja.

ne 100 vec 50 postova za prodaju....

procitajte drugi post u pravilima za oglase (smatrali smo da je 50 postova za Prodaju neko "prihvatljivo resenje":

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=5331

Link to post
Share on other sites
Hteo sam samo da pokazem nekim ljudima da nemogu da vrednuju clanove po tome ko je koliko postova iskucao.

Ako cemo da skupljamo postove tako sto cemo da jurimo da svakom novom clanu poozelimo dobrodoslicu,a pritom se ne ukljucujemo u prave probleme clanova,i prave rasprave, nema problema.Ne bih ja nikoga ovde ostetio mojim oglasom.I mogu na svacije K: kao kupujem,da se ubacim i ponudim sta imam da prodam,onda mi netreba 100 postova?

Ali pravila su pravila jel tako?

...obrisano 20-tak nepotrebnih "pozdrava"...cisto da ne smaras druge ljude ovde...

...a i detinjasta je (da ne kazem nesto drugo) fora... :preved:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.