I zvanicni skup BMW Fan Kluba Srbije - UTISCI


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kada Uprava pregleda papire, objavicemo zvanicno po kategorijama koliko je kojih automobila bilo.

HVALA SVIMA KOJI SU DOSLI I KOJI SU NAS ISPOSTOVALI...

Link to post
Share on other sites

Pa da napisem i ja nesto.Ne znam sta da kazem,samo reci hvale,prepun sam pozitivnih utisaka.Sto se tice gostoprimstva necu ni da pricam,dovljno je reci da smo pota i ja (clanovi-uprava BMW AUTO KLUBA SRBIJA) bili u ziriju za najlepsa kola na skupu po klasama,znaci bili smo sudije koji su ocenjivali,glasali i dodeljivali pehare.Svaka cast ljudima iz bmw Fan kluba na organizaciji,ma sve je bilo na visokom nivou.Ne znam,mogao bi da pisem i pisem i pisem ali aj ovo je samo ukratko.....Jos jednom hvala i svaka cast!!!

Link to post
Share on other sites

Svaka cast za organizaciju skup je bio odlican i broj automobila je bio fantastican, nadam se da ce svaki sledeci biti jos bolji i da ce biti vise automobila, i naravno svaka cast momcima i naravno devojkama koji su u tako velikom broju dosli iz bugarske da podrze ovaj skup. Jos jednom svaka cast pa da se uskoro ponovi jos jedno ovakvo druzenje :)

Link to post
Share on other sites

Lepo organizovano,sa malim nedostacima sto i nije cudo s obzirom koliko je ljudi i auta bilo...Nadam se da ce mo i Mi iz VLASOTINCA da na :) pravimo nesto ali prvo da organizujemo klub i registrujemo pa sve ostalo...Jos jednom hvala na gostoprimstvu bilo je dobro,,,Ako ima neki skup u buducem periodu javite...

Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se zahvalim svima sto su dosli a posebno drugarima iz Bugarske,Makedonije i Slovenije,bilo je lepo videti onoliku kolonu na autoputu koja ide ka leskovcu

Hvala svima

Link to post
Share on other sites

Jako lep meeting..... dosta dobro sam se proveo i sve pohvale za organizatore... SAMO NAPRED I DA SLEDECI SKUP bude uskoro! ;-) (sa bar 300 Beemera_) :-D

P.s \Takodje da cestitam kicku i Aci na jako lepom burnout-u... i driftu... ;-) ! SVE POHVALE~!~~ !!!

Link to post
Share on other sites

Isto bih voleo ako je neko video mojih 15 litra plina iz mog automobila koji je misteriozno nestao iz vozila da mi vrati!

Salim se malo, stwarno je bruka ako se aparat ne nadje!

Link to post
Share on other sites

Nadamo se da ce se izjutra javiti pronalazac.. zaista bi bilo fer i korektno da se vrati aparat.. Ne vredi ukaljati ugled i sve ono lepo sto je bilo da padne u vodu zbog 50-80e

Link to post
Share on other sites

Evo dosao je red i na mene da se zahvalim svim ljubiteljima BMW-a koji su danas bili na skupu, i doprineli tako dobroj atmosferi. Posebno bih se zahvalio gostima iz Makedonije, Slovenije i naravno Bugarske kojih je inace bilo u velikom broju. HVALA SVIMA!!!!!!!!! :)

Link to post
Share on other sites

Odlican prvi skup, hvala svim postovaocima BMW-a koji su danas svojim prisustvom doprineli uspesnosti skupa. Posebno bih se zahvalio gostima iz Makedonije, Slovenije i Bugarske.

Sledeci skup jos bolji, veci, organizovaniji sa bar 10X vise BMW automobila i dvotockasa.

Link to post
Share on other sites

Uzalud se trazim na slikama....jbg....daleko sam...

Drugari,svaka cast,vidim da je bilo prelepo i citam samo pozitivne komentare,drago mi je da je sve bilo vrhunski,malo mi je krivo sto nisam mogao da pomognem,ali...

Kacite sto vise slika i videa....

Svaka cast momcima iz susednih zemalja,na nama ostaje da se revansiramo,vi sigurno,a ja,ako bude bilo ikakve sanse necu to proustiti!

Link to post
Share on other sites

Sve cestitke organizatorima sa juga na odlicno obavljenom poslu,i velika zahvalnost svim posetiocima koji su se odazvali u ovako velikom broju a narocito gostima iz susednih drzava koji su prevalili poveliki put da bi bili na skupu i uvelicali ga svojim prisustvom. :) :) :) :dance3:Za sledeci skup se nadamo bar duplo vecem odzivu i podrsci najvecem bmw club-u u Srbiji :dance3: :dance3: :dance3: hvala svima jos jednom :)

Link to post
Share on other sites