Recommended Posts

Lepo lepo, ekstra ocuvan i lep auto, prelepa boja...

Tek sam sad video da si i ti kupio auto od ljudi u ambasabi.Moj je bi u Indonezanskoj.Brojevi tablica su im pocinjali sa BG-999...

Link to post
Share on other sites
Meni je takodje ova boja do 00!!

Razlicito izgleda kad ga slikas po lepom i losem vremenu,menja nijanse bolje...a boja je bas EXTRA samo kad dodjws kod farbara :preved: oderete kao mene za branik

Link to post
Share on other sites
Tek sam sad video da si i ti kupio auto od ljudi u ambasabi.Moj je bi u Indonezanskoj.Brojevi tablica su im pocinjali sa BG-999...

Tako je, ja sam kupio od Nemacke ambasade, bile diplomatske tablice, one sa A slovom. Covek ga prebacio na svoje ime i ja ga kupio.

Nadam se da si kupio ekstra auto, vidim po slici da je odlican, tehnicki verujem da je ekstra i da su ga lepo odrzavali...

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Evo jos nekih slicica...kakav je bio pre nekolike godine nije se bitnije menjao :rolleyes: Retrovizore sam presvukao karbonom,samo niih..mozda ce neko reci SELJACKi ali meni je bas OK :)

1034.jpg

1038.jpg

1037.jpg

1032.jpg

1030.jpg

1028.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Prstenovi nisu bili usli do kraja..danas sam sve rasturao i sve ispocetka ;) Nadam se da je sad bolje :(

038.jpg

075.jpg

076.jpg

082.jpg

083.jpg

086.jpg

Inace Casper me je iskritikova,zato sam se danas namucio...i prstenove sam uzeo od njega sve pohvale od mene :D :D I najlepsa slika

077.jpg

Link to post
Share on other sites

dobar,samo felne vece kad bi stavio drasticno bi se poboljsao izgled :)

Znam sta kaze,zeznuo sam se sto sam uzeo skoro zadnje nove gume a i pitanje je koliko bi on moga vece felne da nosi...slab je ovo motor za neku 17 ali bi mu legle kao budali samar :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

Nebo mi se pocelo odlepljivati...razmisljao sam da li drugo da uzmem ili ovo malo sredi i na kraju sam ovo staro skinuo ocistio i prelepio novo platno(staro kad sam skinuo tek sam tada video u kavkvom je stanju) :prankster2:

Nije lako ako radis sam kao sto sam ja,mada je meni tako jednostavnije!Platno sam narucio u Dermi u BG 950din 1.5x1m i dve konzeve od po 0.8 Sintelana...potrosio sam oko 1kg :D :D

Evo sliak pa sami procenite kako je ispalo ;)

792.jpg

796.jpg

842.jpg

840.jpg

844.jpg

846.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Cisto da postavim par slika,da ne budem da sam najgori :D

Pre ove kise oprao sam sedista sa MER SAN-om. U toplu vodu se razblazi i utrlja po sedistima...ja sam posle to sve usisao sa usisivacem za ovodu ali i ne mora,moze i cistom krpom da se malo posusi. Ispalo ODLICNO :D

028.jpg

029.jpg

033_2.jpg

Zamenio sam ulje i sve filtere i ovaj od kabine :prankster2: Ostale jos svecice da narucim :scratch_one-s_head:

080.jpg

Sipam 5-40,nije mi do sad trosio ulje a zimi ga i ne vozim :D

083.jpg

Zamenio plasticni deo,izgorela gumica ispod pa pustao tecnost niz crevo i po motoru :shok:

082.jpg

Drugarova petarda,njegovog matorca limuzina i moj trimer na kraju :rofl: :rofl:

1063.jpg

Link to post
Share on other sites

ahahahah trimer

jbg vozim 1.6 :prankster2: :prankster2: Ali bi sa njim do Njemacke smeo da odem...kod mene je 7 godina i malo viseee :)

Link to post
Share on other sites