Recommended Posts

  • 6 years later...

Pozz svima...Pre neki dan sam uzeo auto, pa da pitam u vezi nekih nedoumica..e46 je u pitanju ..Konkretno rikverc svetlo mi je dosta nekako slabo, vrlo oskudno, nista ne vidim kad idem u rikverc nocu...Pre svega pitanje da li su rikverc svetla samo ona na samim vratima gepeka ili bi trebala da budu i ona gde su migavci? da li se pale sva kad ubacim u rikverc ili samo ona na vratima...Kod mene se pale samo ona na vratima gepeka, i mislim da bi trebalo tako, ali ipak da pitam...Ta svetla na 5tim vratima jesu malo matirala, ne znam da li to toliko utice na jacinu svetala, da ih jedva primetim da se upale kad ubacim u rikverc nocu...Ili mozda imam preslabe sijalice? Kakva su vasa iskustva?Na proslom autu(Seat) kad ubacim u rikverc kao da se reflektori upale,sad ovde jedva se vide.. Hvala

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Može li neko da mi pojasni kako da zamenim sijalice rikverc svetla i zadnjeg svetla za maglu na BMW E46, koja se nalaze na gepek vratima? Da li moram da skidam tapacirung sa gepek vrata da bih stigao do tih sijalica ili postoji lakši način?

Link to post
Share on other sites

Ja kad sam menjao skidao sam tapacir,veoma jednostavno,skineš par kopči sa tapacira i menjač sijalicu. Mislim da ne postoji drugi način,ako neko zna nek napiše.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hvala Frank. Skidam sutra to da vidim. Ja sam razmišljao da možda može bočno nekako da se izvuče, ali nisam uspeo, izgleda da je jedini način da se skine tapacir. 

Link to post
Share on other sites
18 hours ago, DaSt said:

Hvala Frank. Skidam sutra to da vidim. Ja sam razmišljao da možda može bočno nekako da se izvuče, ali nisam uspeo, izgleda da je jedini način da se skine tapacir. 

Za takve stvari odesh na https://www.newtis.info/tisv2/a/en/ odaberesh tip vozila, udjesh u servisna uputstva, odgovarajucu grupu i naci cesh sigurno korak po korak uputstva kako se skida i menja.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...