Presvlacenje komplet auta folijom?


Recommended Posts

Jaaako dobro izgleda.. ovo me bacilo na razmisljanje.. ali svakako prvo mora sredjivanje i farbanje..

A sto se tice ljubomornih.. jbt nikada necu shvatiti sta je nekom auto skrivio pizda im m. Prosao sam tako pre god dana sa lajnom po celoj duzini desne strane :) :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koliko znam, nista specijalno, samo sto se crna (mat pogotovo) boja JAKO prlja i sve se vidi.

tacno tako..i ako ti slucajno pre stavljanja folije ili farbanja u crnu mat Ostane neko malo udubljenje ili sta god vidi se..na to mora se bas pazi

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

A koja je cena "ogledalo" folije, i koliko bi kostalo da se e34 presvuce takvom folijom?

Na ovako nesto mislim:

http://autoanything.files.wordpress.com/2008/07/chrome5.jpg

ps. Pise da je hromiran, ali je verovatno odradjen folijom.

E jbm ti, imao sam negde one naocare sto se gleda sa njima pomracenje sunca, da mogu lepo da pogledam ovu sliku :prankster2:

Sta je bre ovo, covece, jel ti kockicu hoces da presvuces ovim?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 11 months later...

IIIIdemooooo :lol: Ozivljavanje teme...

Doslo vreme da se kockica sredjuje limarijski, sve sto ne valja ce se sanirati uskoro. E sad, posle radova ce biti delova koji ce trebati da se ofarbaju, ali sam ja dosao na ideju da ceo auto prelepim u foliju, naravno ide kod farbara da ga izgituje i celog pripremi za foliju, troumim se sad, da li da auto ide u crnu mat, metalik ili da ide u belu mat sa belom karbonskom haubom...Jes da cu na kraju da uradim kako ja hocu ali bi mi znacilo i vase misljenje pa sam zato odlucio da pitam sta mislite o foliji i boji?

Link to post
Share on other sites

Danas sam isao u farbaru koju drzi jedan moj prijatelj i narucio farbu, upucao me casper onim komentarom, tako da ce se farbati delovi koji se budu radili a posle toga ceo auto na poliranje, a folija moze da se stavi kad god... :)

Link to post
Share on other sites

rasirismo Dzoniju temu, ali eto i za njega ideje... juce sam uzeo auto sa farbanja, pa se razmisljam da stavim crnu foliju na krov. evo kakva je boja u pitanju:

imag07749170035.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

da li neko zna, da li postoji srebrna/hrom/nikl/ogledalo folija (ili kako je vec ko zove)koja moze da podnese velika zakrivljenja, npr ako je oblik kao polovina jajeta

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

da se i ja ukljucim. :) Ja vozim E87 i ozbiljno planiram da ga sad na prolece lepim celog u belu mat foliju sa crnim krovom. :) Mislim da moze lepo da izgleda. imam nekoliko ogrebotina na autu,pa cemo to da zafarbamo a onda cu da probam sa tom folijom. Znam coveka u Futogu koji to radi. Radio mi je stakla a i jednom drugu je radio Passata u crnu mat i lepo je odradio,pa nadam se da ce i meni uspeti. Slazem se sa nekim ljudima da je farbanje mnogoo bolje ali to bi bilo pakleno skupo. :)

Link to post
Share on other sites