Recommended Posts

predlozio bi da se otvori podtopic Trampa u topicu OGLASI. mislim da ce svima koristiti jer svi imamo neku stvar viska koju cemo tesko prodati ili necemo prodati i ne koristi nam .zato bolje je trampiti za neku drugu stvar koja ce vam koristitii a na vama je odluka dali da prihvate trampu li ne :prankster2: moze se navesti u trampi ili menjazi za sta bi najradije menjali .

Link to post
Share on other sites

Ma to razno nam bas i nije toliko potrebno, jer ce tu biti svega i svacega. Zamisli samo da ja dam tu oglas: prodajem chico kolica, skoro nova, a site namenjen bmw kolicima. Ako mislite da treba, neka ostane.

Sto se tice razmene, sta znam, moze i u delovima da se dada da menjas ili probajes, sem ako neces iskljucivo menjazu.

U sustini nisam ni protiv ni za.

Link to post
Share on other sites

menjam ili trampa si vidjao u novinskim oglasima...sto ne bi bilo i na forumu bas je OR.

kao sto rece nirvana u razno moze svasta da se stavi (menjam zenu ili menjam 2 cheshka chuchavca za 1 poljski wc itd)

najednostavnije moze da se doda za trampu slovo (T) u oglasima kao sto je za kupujem (K) ili prodajem (P) a u najboljem slucaju bilo bi najbolje da ima posebna rubrika za trampu...jedan veliki glas za trampu!

Link to post
Share on other sites

...najednostavnije moze da se doda za trampu slovo (T) u oglasima kao sto je za kupujem (K) ili prodajem (P)

Mislim da je ovo najbolje resenje jer ako otvorimo za trampu trebalo bi otvoriti i za kupovinu odnosno prodaju a to je veliki i nepotreban posao.

Sto se tice oglasa razno mislim da treba ostaviti tu temu. Posle BMW-a ovde je u pitanju i druzenje pa zasto da neko iz kluba nekom drugom clanu ne proda mobilni,sat, naocare i sl. Bolje kupiti ovde nego preko halo oglasa.

Link to post
Share on other sites

ok samo u opisu oglasa ubacite M kao menjam ili T kao trampim----->New Posts Automobili

Oglas zapocnite sa “P:” ako prodajete, “K:” ako kupujete.

Forum Led by: Super Moderator

tako i u delovi i u razno ...

THE END :prankster2:

Link to post
Share on other sites