serija e 21


Recommended Posts

Tvornički servo za e21 postoji koliko ja znam, ali je isto tako vrlo teško za nać...Najčešće se ugrađiva u jače modele...Servo ti se sastoji od servo letve, servo pumpe, crijeva odnosno instalacije (neka neko nadopuni ako sam šta zaboravija), a dali je moguća ugradnja na 1.6 to ti nebi zna reć...

Link to post
Share on other sites

Po pitanju ugradnje bi tribalo vidit dali postoje rupe sa navojima na bloku motora za dodatnu ugradnju...Ukoliko ne postoje može se napravit postolje i pričvrstit pumpa na karoseriju...Dodatna remenica se ugradi na radilicu i stavi se jedan remen koji će prinosit okretaje...Servo letva se zamjeni sa starom letvom, montira se bočica za ulje i provuku se criva za dovod i odvod ulja...Ima tu posla, ali rezultat na kraju je odličan...

Sritno u pronalasku i ugradnji... :)

Link to post
Share on other sites

Po pitanju ugradnje bi tribalo vidit dali postoje rupe sa navojima na bloku motora za dodatnu ugradnju...Ukoliko ne postoje može se napravit postolje i pričvrstit pumpa na karoseriju...Dodatna remenica se ugradi na radilicu i stavi se jedan remen koji će prinosit okretaje...Servo letva se zamjeni sa starom letvom, montira se bočica za ulje i provuku se criva za dovod i odvod ulja...Ima tu posla, ali rezultat na kraju je odličan...

Sritno u pronalasku i ugradnji... :)

stvarno hvala vam ljudi ovo ce mi dobro doci i cenim vas i vase savete, nadam se da cu naci servo ili napraviti nesto.

Link to post
Share on other sites