BMW 750i


Recommended Posts

brojke govore sve, taj 2.xx turbo ne dere M3 e36 koji ide 5.5 tako da je i on negde oko 6.5 a tu je i sedmica !!! ...tako daaaa

ne znam decka a i mnogo faktora ima u igri da bi se dvoje TRKALI !!!

ko sto rekoh verujem u ono sto vidim svojim ocima, osim kad su madjionicari u pitanju ! ;)

verovao ili ne..cipovan 4.4 i stvarno se nagutao prasine

Link to post
Share on other sites
  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi,ja shvatam vas sto se prepirete ko je startniji,brzi ali to nije toliko bitno u ovom slucaju...kako je neko rekao porede se dva auta koja nemaju veze jedno sa drugim...sedmica je za duge staze za auto puteve za putovanja a ne da bi se vozila na 402m...kocka,e36 pa ajde i e46 to su auta za atraktivne voznju i za pruzanje gusta...a ako imate kakvih nesuglasica ili nesporazuma uzmite ta dva auta pa na crtu ako vam se misljenja ne poklapaju pa ce se sve razjasniti...(nemoj da se ko nadje uvrijedjen ;) )Sto se ove sedmice tice jeste da ima extra opremu i da nije puno para za takvo auto ali ja dijelim misljenje sa DRAGANCETOM jer je e39 strasan auto a ugodjaj je slican 7-mici a jeftinije se vozis...

Link to post
Share on other sites

Vidim da je zanimljiva rasprava ovde,i moram reci da sam vozio e32 730i,i nema sanse da ga stigne neki e36(kamoli kockica),mozda prvih 100-200m,a za dalje 7-ca kida sve,kad legne na asfalt onako teska.... zlo kako ide auto!!! I to sam ga cepao na plin,a na benzin ide ko nenormalan....Nije me na autoputu mogao obici novi audi A6 1.9 tdi(nije neki primer,al je nov),a kamoli neka kocka. Ko nije vozio 7-cu ne zna kakav je to auto i sta moze! Zar mislite da bi svaba napravio razne serije,od 1-3-5-6-7-8-X da je svaki auto isti?! A mogu samo zamisliti kako ide e38 750i!!! To bi voleo da probam!!! Ljudi 7 je 7!!! Ko nije osetio 7-cu ne zna sta je bmw-sve sto moze da se ocekuje od jednog auta je 7-ca i tu se sva prica zavrsava! Jos da mi je standard da mogu da vozim e38....

Kakve crne 3-ke da se porede sa 7-om,nemoj da ste neozbiljni....

Link to post
Share on other sites

e prijatelju moj samo da si upravu.... bilo bi to lepo slazem se sa tobom da je udoban ali dok se to cudo zalaufa....ja sam vec u novom sadu u svakom slucaju doterajte tu sedmicu pa da odmerimo snage i kome sta nije najjasnije na 402m

Link to post
Share on other sites

e prijatelju moj samo da si upravu.... bilo bi to lepo slazem se sa tobom da je udoban ali dok se to cudo zalaufa....ja sam vec u novom sadu u svakom slucaju doterajte tu sedmicu pa da odmerimo snage i kome sta nije najjasnije na 402m

Nemam vise 7-cu pa ne moz da probamo,a sto se tice ove 750i,mislim da nebi pricao ovako posle te trke,i nemoj biti siguran da bi ga otreso,a sto se tice NS-a,on bi tamo stigo a ti bi bio na naplatnoj rampi.Ostavio bi ga ti mozda samo od semafora do semafora-onih na Karadjordjevom trgu.A i koja je poenta trke na 402m(koliko se secam na zadnjoj Batajnici je bio najbrzi neko opel ili tako nesto,a nikako bmw)?! I koliko je tebe izasao taj tvoj 2.7 turbo,kako kazes zver od auta(to onaj zeleni bese?!)? Prilicno,a? I sta dobijas sa tim sto ti je brz auto? Bmw voziti nije divljati sa nekim budzenim automobilima,vec uzivati u voznji,a pri tom ici brze od drugih(ako zatreba).Za budzenje postoje drugi automobili,a imas i M3 sto se tice bmw-a. BMW je ljubav!!!

Link to post
Share on other sites

kraljyu zaio mi je sto ovako sada pricas stvarno..jer ne znas ni sta pricas..i nadam se da ces doterati nekada tu sedmicu da oprobamo a drugo ne hvalim ja tu moju"kako ti kazes zver"

toliko mnogo si se istripovao i nisi svestan koliko ne znas nije sve u kubikazi...

i jos jednu stvar to sto kazes da sam ulozio pare ja dobijam ono sto ti nikada neces a to jeste brzina!!!

Link to post
Share on other sites

Vidim da je zanimljiva rasprava ovde,i moram reci da sam vozio e32 730i,i nema sanse da ga stigne neki e36(kamoli kockica),mozda prvih 100-200m,a za dalje 7-ca kida sve,kad legne na asfalt onako teska.... zlo kako ide auto!!! I to sam ga cepao na plin,a na benzin ide ko nenormalan....Nije me na autoputu mogao obici novi audi A6 1.9 tdi(nije neki primer,al je nov),a kamoli neka kocka.

Sta pricas prijatelju...kocka 2.5 bi 730..ne na 400m.. nego nebih je video,dovezi neki 730,ne u kola da se trkamo na 5km,nego u stan kad si toliko siguran.Al za udobnost velicinu..potrosnju..7ica je ..za 5 klasa vise

Link to post
Share on other sites

kraljyu zaio mi je sto ovako sada pricas stvarno..jer ne znas ni sta pricas..i nadam se da ces doterati nekada tu sedmicu da oprobamo a drugo ne hvalim ja tu moju"kako ti kazes zver"

toliko mnogo si se istripovao i nisi svestan koliko ne znas nije sve u kubikazi...

Voleo bih ja da doteram takvu 7-cu svakako! :D :D :D Znam da nije sve u kubikazi,ali budi realan,mislis da je 750i pomenuti neka kanta od auta? A to dal sam ja istripovao i koliko ne znam to je vec za drugu temu. Znas li ti kako ide nova 7-ca,a i 5-ca i to dizeli?! Nadam se da si se vozio-ja jesam i mogu ti reci da je svaki i brzi i startniji od tvog bmw-a garant. Nemam nista protiv tvog auta,ni protiv tebe,al budi realan malo. Lepo je to sto ti volis,ko sto i ja volim nesto drugo,ali brate,neka 3 protiv 7-ce,i to e38 750i...

Neko je nekad zapisao:

...imao sam 3-ku,i budzio je,ugradjivao,doradjivao itd. e onda sam kupio 5-cu i sve je to imala i mogla,a onda sam 5-cu budzio,ugradjivao,doradjivao itd. e onda sam kupio 7-cu koja je svo to imala i mogla...

Link to post
Share on other sites

Prijateju Uros ce da ispreskace i novu sedmicu i novu peticu,pa pitaj kicka kako se ja drzim sa 530xd 2007 ej,pa trebaju mu kilometri da bi me obisao,niko ovde ne prica o udobnosti!

Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaa,prijatelju doteraj taj 730i da ga ja ispreskacem!

Nemam vise 7-cu!

Ne vredi raspravljati dalje jer niko ne popusta i misli tako kako misli,al mi odgovorite na jos jedno pitanjee: da li su te kocke sto spominjete mozda brze i od 635csi ili 850csi? Da ne spominjemo novije modele.

Link to post
Share on other sites

lepo je to sto ti volis 7 cu ali ja mislim da nije bilo rasprave oko najnovie sedmice...a drugo niko nije ni spomenjao novu sedmicu nego sui ti to napisao jer znas da stariji modeli mogu samo prasinu da gutaju... :D ima ima kocki koji su brze ali one gruvaju po 500 konja i vise

Link to post
Share on other sites

Nemam vise 7-cu!

Ne vredi raspravljati dalje jer niko ne popusta i misli tako kako misli,al mi odgovorite na jos jedno pitanjee: da li su te kocke sto spominjete mozda brze i od 635csi ili 850csi? Da ne spominjemo novije modele.

sad pises o 6tici i 8ici...nisi naveo dal stara 6ica ili nova,pa cemo da ti odgovorimo :D

Link to post
Share on other sites

lepo je to sto ti volis 7 cu ali ja mislim da nije bilo rasprave oko najnovie sedmice...a drugo niko nije ni spomenjao novu sedmicu nego sui ti to napisao jer znas da stariji modeli mogu samo prasinu da gutaju... :D ima ima kocki koji su brze ali one gruvaju po 500 konja i vise

Ovde se slazemo,ali prica je bila na pocetku o e38 fabrickom 750i ako se ne varam,a ne varam se,a ne o nekim budzenim kolima,pa smo daleko i otisli.A sto se tice budzenja, Ica je po Nemackoj sa nabuddzenim FICOM brijao na autobanu sve 3-ke,5-ce,7-ce... u svoje vrema,pa mi onda ove price o 402m i 5km izgledaju besmisleno.

Link to post
Share on other sites

kolko para tolko muzike ali za cijenu tog 635csi ili 850csi u kockicu se moze nagurati tako lijepih stvarcica da bi pomeo sa 402 piste i jedno i drugoga jos to para ostane

malo koji model bmw-a da nisam isprobao bar nekoliko kilometara ali ni u jednom nisam nista slicno osjetio kao u 335 kockici a to je borba za goli zivot i ostanak na cesti tj. OSJETIS BRZINU

Link to post
Share on other sites

sve jedno ne treba da te boli dusa ako je neka trojka brza od 7ce znaci sedmica nikad nece biti brza kao sto trojka moze da se napakuje prvo zbog tezine razlika je u slonu i muvi drugo zbog kesa a treca moj mali autic dobija i nitro i veci turbo uskoro pa cmo da vidimo kako ce da ide

Link to post
Share on other sites

sad pises o 6tici i 8ici...nisi naveo dal stara 6ica ili nova,pa cemo da ti odgovorimo :D

Ili ne znas da citas ili se ne razumes nimalo.Procitaj jos jednom sta sam napisao,a sto se tice odgovora,necu tebe pitati da mi nesto objasnis sigurno,jer ima nekih koji to bolje znaju i od tebe i od mene,a ovo je samo malo caskanje.

Link to post
Share on other sites

Ili ne znas da citas ili se ne razumes nimalo.Procitaj jos jednom sta sam napisao,a sto se tice odgovora,necu tebe pitati da mi nesto objasnis sigurno,jer ima nekih koji to bolje znaju i od tebe i od mene,a ovo je samo malo caskanje.

ali o cemu ti pricas,naravno da ima uvek brzih auta i od najbrzeg,ovde se vodila rasprava o 7ici e32 .. i kocki...kakve 8ice 6ice,a sto se tice poznavanja,po svemu sudeci mogao bih na casove da dolazis ..upoznavanje sa bmw vozilima ISTINE I ZABLUDE,i bolje nemoj pisati bezveze da se nebrukas. 730 ... 3sek sporije ubrzanje od 2.5 do 100km..to ti je vec razlika 20m...

Link to post
Share on other sites