BMW 750i


Recommended Posts

ja sam i napisao o modelu o kom se raspravlja,a i ako ima(postoji) manuelni menjac...nemoze da spusti ubrzanje vise od 0.2sek

ja sam te podatke nasao isto kao i ti, tako da o verodostojnosti mozemo i novu temu da otvaramo !

dok ih ne uzmemo i ne testiramo ostaje samo prica...

...do 100 325 moze i da se 'trka' ali posle definitivno nema sta da trazi sa bilo kojim 750i to je tako i tu nema sta vise da se kaze !!!

...prica ima smisla sa ne modifikovanim kolima, a ako se nesto budzi onda tome nema kraja a youtube je pun takvih ekskurzija !

Link to post
Share on other sites
  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...do 100 325 moze i da se 'trka' ali posle definitivno nema sta da trazi sa bilo kojim 750i to je tako i tu nema sta vise da se kaze !!!

...prica ima smisla sa ne modifikovanim kolima, a ako se nesto budzi onda tome nema kraja a youtube je pun takvih ekskurzija !

sve to stoji,..ja sam se ubacio u raspravu jel je bila prica o 'duvanju' 2.5ice..i tome da nemoze da se suprostavi..I da cisto cinjenicama dokazem ..jel te,da bi to bila izuzetna trka bez duvanja,i da bi razlika na 400m..bila mizerna..ko god da dobio..:prankster2: A sad ..palite makine,pa da vidimo uzivo trku,i da padne opklada koja :(

Link to post
Share on other sites

Ma kakva sedmica,luksuz i prestiz,ona je k***c za sve ostalo sem toga,pa znas sta sedmica mora da radi sa tolikim konjima!Mrcina za tu konjazu.Nidzo sta bi mu tvoja kocka 3.5 uradila auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!A YUGA ne bi vozio pa makar isao 1000km/h,mozes da zamislis nasu automobilsku industriju hahahaaaaaaaaaaaa,mi smo zemlja krompira i malina a ne automobila!

Link to post
Share on other sites

Veliki problem kod E32 750 ako se tako moze nazvati je cetverobrzinski automatic menjac,vozio sam se u 850i sa isto 299 konja samo je imao manualni menjac,17-ke felne i auto je kidao asfalt,prva,druga i treca ubrzava ko nenormalan,a za druge tri neznam.Verujem da bi na startu odma dobio 325i sto ne bi bio slucaj sa automatikom.E38 sa m73 motorom ima mnogo bolji steptronik menjac sa pet brzina i sa njim ima ubrzanje oko 6.5sec i pokido bi 325 ili 328 u svakoj brzini.

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

svaka cas 7-ici to mi je san da kupim kad budem ozbiljan covjek (ne jos zadugo vremena )ali ja ipak volim adrenalin u 3-ici koji nikako da osjetim u 7-ici valjda tbog tog silnog osjecaja sigurnosti i udobnosti

sta ja znam ali to jos nije za mene

Link to post
Share on other sites

pa ljudi svi hvali te sedmice e32 a vozite trojke.Sedmice su skoro duplo povoljnije od trojki e36 sto ih ne vozite,imaju sve i udobnost i komfor i bezbednost,brzinu,STO IH NE VOZITE?

Link to post
Share on other sites

pa ljudi svi hvali te sedmice e32 a vozite trojke.Sedmice su skoro duplo povoljnije od trojki e36 sto ih ne vozite,imaju sve i udobnost i komfor i bezbednost,brzinu,STO IH NE VOZITE?

zato sto registracija kosta ko tvoja trojka !!! :prankster2:

Link to post
Share on other sites

pa ja je ne bi ni vozio jer nemem kesa,zato i cutim nekurcim se,ja barem iskreno kazem,ne folirem se,sve covek da vas istrese nema te 2.000 kod sebe,a gadja te se tim konjima kao deca igrackama!

Link to post
Share on other sites

pa ja je ne bi ni vozio jer nemem kesa,zato i cutim nekurcim se,ja barem iskreno kazem,ne folirem se,sve covek da vas istrese nema te 2.000 kod sebe,a gadja te se tim konjima kao deca igrackama!

cutis i ne kurcis se !? ...a ono oduvao bi je ko... moze da mi pusi iz auspuha... -kako se to zove ?

aj budi malo precizniji za ovo istresanje i gadjanje, na koga konkretno mislis i u kojoj valuti ?!

Link to post
Share on other sites

Pa sto ne vozis sedmicu,imas 2x2.5 pa to je opet veca regisracija nego za jedan 750i,i ta dva vise trose nego jedan 750i,nadjes ti lepo tu sedmicu pa da se potrkamo!!!!!!!!!!!!!

petica menja sedmicu na otvorenom a trojka je za po gradu !

nije veca registracija ista je a dva auta su dva auta !

ne trose vise, trose vise nego duplo manje !!!

a ako hoces trku moze, 740il i u po auto ?! ...nece drugar da trosi gorivo za dzabe ! ja dajem svoj ti svoj pa ko pobedi !?

Link to post
Share on other sites

pa na e38 sam i mislio ! ;) samo sam to hteo da cujem 'da te oduva' to je pravi izraz !

...e sad ozbiljno cim mi uleti neki 750 e32 organizujemo drag cisto da vidimo ko gde kako stoji !!! ...bas me interesuje...

ima jedan u odlicnom stanju i to automatik samo moram vlasnika da nagovorim, ne bi mu se svidela ideja !!!

Link to post
Share on other sites

pa bilo bi smesno da me ne oduva,kocka je 21god stara,a sta bi bilo da je recimo e46 330i u pitanju,to su dva auta pribliznog godista,eeee!Ni ja nisam u fazonu da se trkam i divljam,ali me toliko interesuje ta sedmica e32,jos ne verujem da je toliko brza,ali toliko!Pitaj Ukija Dzonija 2.7 turbo on se trkao sa e38 4.4 chipovanom,Dzoni ga je oduvao beskonacno,to mozes i njega da pitas!

Link to post
Share on other sites

pa bilo bi smesno da me ne oduva,kocka je 21god stara,a sta bi bilo da je recimo e46 330i u pitanju,to su dva auta pribliznog godista,eeee!Ni ja nisam u fazonu da se trkam i divljam,ali me toliko interesuje ta sedmica e32,jos ne verujem da je toliko brza,ali toliko!Pitaj Ukija Dzonija 2.7 turbo on se trkao sa e38 4.4 chipovanom,Dzoni ga je oduvao beskonacno,to mozes i njega da pitas!

...e to bi bas voleo da vidim, nista ne verujem dok ne vidim !

video kako ide taj turbo i osetio kako ide 4.4, nesto mi tu smrdi da je bilo beskonacno oduvavanje !!!

Link to post
Share on other sites

brojke govore sve, taj 2.xx turbo ne dere M3 e36 koji ide 5.5 tako da je i on negde oko 6.5 a tu je i sedmica !!! ...tako daaaa

Misko pitaj Urosa ja to nisam izmislio!

ne znam decka a i mnogo faktora ima u igri da bi se dvoje TRKALI !!!

ko sto rekoh verujem u ono sto vidim svojim ocima, osim kad su madjionicari u pitanju ! ;)

Link to post
Share on other sites

ovako stoje stvari (misko kad god doteraj tu sedmicu )..naravno da moze da me stigne posle odredjene kilometraze ipak moze da ide 255km/h amoj ima prenos za 402m a snimak cu nadam se da dostavim cim uzmem sa mobilnog od ortaka i prebacim,,,,na crtu je slobodno doteraj na 402 su trke a ne do zagreba

i moze samo prasinu da guta...

lep pozdrav ;) B) ;)

Link to post
Share on other sites

moj predlog ........ ne uzimaj ako nemas prilicno dosta veliki priliv novca mesecno

zasto bi bacao pare na voznju sedmicom , kad za te pare mozes duplo vise da se vozas sa e39 koji je za nijansu " losiji " auto

uzivaj ....

Link to post
Share on other sites