Dijagnostika


Recommended Posts

Posle vise od 2 meseca trazenja i cackanja, uspeo sam da iskopam dijagnostiku za bmw za dz! ZNaci, sad koristim IMPA Softver i Carsoft 6.5 i prezadovoljan sam, znaci mogu greske da se citaju i uklanjaju, ocitava rad motor, protokomer, sve sve! I polako ulazim u fazon programima, na netu ima dosta objasnjenja sta i kako :) Inpa je dosta jaci program, ali carsoft je ok, ima sve sto je potrebno... Pa ako nekog nesto zanima nek se javi... Interface homemade :)

Link to post
Share on other sites

Ja cu da probam da pojasnim iako nemam pojma o cemu je rec :) :dance3:

Verovatno je Miki nabavio ove programe i sam napravio interface tj. kablove za povezivanje i pici po dijagnostikovanju :)

Verovatno ste i svi vi ovo vec skapirali i verovatno ja ovo pisem samo da bi me Miki dopunio i ispravio i objasnio :) :)

Link to post
Share on other sites

Nema sta da te dopunjavam sicko tako je! Brat mi se razume bas bas u te stvari pa reko aj da mi napravi i odradio je to.. Sad kod mene je sve to zbudzeno(estetski nikako), ali ako pocne to da pravi narucicemo preko ebay-a onaj dzek orginal, jer ja sad ubadam iglice i dzek za dijagnostiku.. Carsoft sad samo koristim, ima ocitavanje gresaka, mogu da pratim parametre uzivo, znaci sve sto se tice motora, od kolicine vazduha koji ulazi do temperature rashladne tecnosti.. Dijagnostika vam moze pomoci da ocitate gresku, ali ne i da je uklonite, to morate sami ili majstor, kad to odradite onda izbristete gresku, i to je to, auto je puska :) Ima neko pitanja? :)

Link to post
Share on other sites

Ja imam :)...

Jel moze neki link za skidanje Carsoft-a? ili mozes i ti da ga upload-ujes :)

I jel postoji neka sema nesto sto se tice povezivanja, predpostavljam da to ide preko USB kabla, koji pin na konektoru itd...

reset2.gif

Ja bi da se igram malo :)

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • 1 year later...