Upgrade foruma


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aktuelno za sugestije i probleme....

Sale, brukas se...mogao si ti to i bolje...

Zasto se brukam?

Samo kazem da je stari nekako bolji i brzi...Ovaj je bas spor...I nepregledan....Ali ajde necu da komentarisem jer vidim da hoces da podbadas a ja ne umem da precutim tako nesto...Zato je bolje da se iskljucim iz teme!

Link to post
Share on other sites

Zasto se brukam?

Samo kazem da je stari nekako bolji i brzi...Ovaj je bas spor...I nepregledan....Ali ajde necu da komentarisem jer vidim da hoces da podbadas a ja ne umem da precutim tako nesto...Zato je bolje da se iskljucim iz teme!

pa vidis da mozes bolje...znaci, das sugestije ili problem ...a ne ono "njesra itd.., mi ne znamo sta je to :)

Link to post
Share on other sites

Ova nova verzija je jako spora... Znaci uzas!

Pokrenem stranicu foruma i dok se ona ucitava ja pregledam jos 2 druga foruma. Ponekad se desi da uopste ne mogu da pristupim nego mi posle timeuout-a izbaci praznu stranu...

Jel postoji neka opcija da se to promeni...neki drugi skin ili slicno?

Link to post
Share on other sites

Ova nova verzija je jako spora... Znaci uzas!

Pokrenem stranicu foruma i dok se ona ucitava ja pregledam jos 2 druga foruma. Ponekad se desi da uopste ne mogu da pristupim nego mi posle timeuout-a izbaci praznu stranu...

Jel postoji neka opcija da se to promeni...neki drugi skin ili slicno?

nece to bez kabla

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
Guest StefanM50

Vidim da odavno nista nije postavljano a ima jedna stvar sto mi bode oci posto sam po ceo dan ulogovan na forumu.. Radi se o BMW logo-u u headeru. Evo ja sam nesto odradio da vidite u cemu je problem.

BmwLogo_zps13e637ab.png

Dodao sam border oko zastave i promenio velicinu fonta i velicinu BMW znaka. ;)

Link to post
Share on other sites