Recommended Posts

Odavno sam ostao svima vama duzan fotke i nikako da stignem da ga slikam kad je opran, kad imam aparat sa sobom onda je prljav i tako... Nije nesto, ali je moj, treba malo dorade tu i tamo... i naravno vremena! :D

bmwzawebod5.th.jpg

bmw3zawebrt6.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Ponosni sam vlasnik istog modela, zna da iznenadi samo tako, samo polako i sa srecom da ga vozis pa da upecas neku Nisliku, opasne su . . .

Ma da, opasne su, sa "jednom"(mojom zenom) imam i sina od 4 godina :D Tada sam vozio kocku... Bez obzira, zakon su! ...Nislijke.. :D

Link to post
Share on other sites

Auto je bombonica, zemljak :D , boja je do 00.

Vredelo je sto si ga oprao pa slikao,hehe.

Jedina zamerka je M znak pozadi :D , ali to se da lako resiti, zar ne??hehehe. :D

Pozdrav.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Odavno sam ostao svima vama duzan fotke i nikako da stignem da ga slikam kad je opran, kad imam aparat sa sobom onda je prljav i tako... Nije nesto, ali je moj, treba malo dorade tu i tamo... i naravno vremena! :pleasantry:

bmwzawebod5.th.jpg

bmw3zawebrt6.th.jpg

Komsija i Ti lepog "konja" (150) za trku imas. I nikad ne reci nije nesto cim je bavarka i to od 2 somica to je extra. Pozdrav. :pleasantry:

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Oprao si ga posle deset mesei, Ti si kralj :scaut: :scaut: :scaut: . Mnogo je lepši sa ovim grilim. Vidimo se u nedelju. :) :vampire: :vampire:

Link to post
Share on other sites
Lep autic ! Samo mislim da bi mogle da padnu samo neke lepse felnice.....

Nadam se da hoce, jos samo pare da mi padnu, pasce i felnice, mada cu prvo da mu zamenim zadnje stopaljke... :)

Link to post
Share on other sites
Odavno sam ostao svima vama duzan fotke i nikako da stignem da ga slikam kad je opran, kad imam aparat sa sobom onda je prljav i tako... Nije nesto, ali je moj, treba malo dorade tu i tamo... i naravno vremena! :preved:

bmwzawebod5.th.jpg

bmw3zawebrt6.th.jpg

slusajte coveka!nije nesto!kako bre nije nesto!masina covece!jos motor M50!joj sto bi mi pasao u kocki, uff!vozi bobby i nemoj tako:nije nesto!poz!

Link to post
Share on other sites
slusajte coveka!nije nesto!kako bre nije nesto!masina covece!jos motor M50!joj sto bi mi pasao u kocki, uff!vozi bobby i nemoj tako:nije nesto!poz!

Ma slazem se, naravno... sada vec, posle dosta ulozenog truda je ... sjajan :preved:

Link to post
Share on other sites
Ma Bony lupa...sada mu je auto super!!!!

Boby jesi li resio nebo????

Samo da nadjem malo vremena da dodjem ili kod Gadze ili kod tebe pa da probamo da ga zalepimo... <_<

Link to post
Share on other sites