Recommended Posts

gledali ga ja i mave , uopste nije los , za te pare je prilicno ok , a dao bi ga i za manje , gepek mora da se farba , limarija deluje dobro , enterijer takodje , ima klimu a za motor vec ne znam ,ubija ga samo to sto je 2.5 .... posto zivim blizu , ako treba pomoc oko gledanja tog auta , tu sam

@flo master , imas 520 sa ratkapnama , bez klime , bez ikakve opreme a opet imas i te modele sa full opremom ... a obracas paznju kao i kod svakog auta .... sve zivo

Link to post
Share on other sites
  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaboravih da kazem da je za opisani model, lik trazio 4300. Ja za te pare ocekujem mnogo vise, odn. ocuvanije. Toliko max. bih i isao sa cenom pri kupovini, a kontam da je realna i cena i kvalitet koji hocu da dobijem.

Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se ubacim malo,poshto nisam bio dugo na forumu.Bembara ko bembara...kako ti njega sluzhish tako ce i on tebe.Trenutno imam e34 525i 24v (neki Baumgartner tako mu pishe) i istreso mi iz dzepa 44000. za registraciju i josh neke sitnice.Ali ne zalim,jer mi je drago shto imam takvu silu na raspolaganju i shto me sluzhi veoma dobro,bilo kada!Nije lagan ni shto se potroshnje tiche ali navikao sam se...! :D :preved:

Link to post
Share on other sites
Bice on jos jeftiniji kad odu felne.

Ko ga kupi dam mu 300e za felne odmah, ili iste takve 15" sa gumama i 100e, ili celicne sa gumama i 150e eto olaksanje ako nekome fali malo para da ga uzme :D istekla mu je registracija pre nedelju dana, branici farbani sprejem, skinut zadnji branik na gepeku pa zafarbavano sprejem itd...

Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim :)

nije me dugo bilo na forumu, ali sam stalno na asfaltu :vampire:

Ja teram 520i 24v, na crnogorske table. Pre toga sam na CG tabel vozio trojku.

Petici sam sredio amortizere i opruge, jer je bio previse spusten. Od tada do danas - nista !

Tri puta mesecno vozim od Nisa do Budve, a pre neki dan sam dosao iz Slovenije.

U CG mi trosi nesto malo preko 8 lit, a do Slovenije i nazad, u proseku 10, jer ga nisam skidao ispod 180.

Evo zasto ovo pricam:

ja hocu da ga prodam za 3200, i nadjem sebi 525, i ko kaze da moj auto nije dobar, moze da mi stane na crtu :vampire:

A i Dragance ga je video onomad kad smo bili u Batajnici da menjamo amorte

Moj savet je da se uzme bembara iz Crne Gore. Manje para, i bolji auto.

Tamo je drustvo navuklo previse automobila, i njima je "sramota" da voze starije modele :))))

Ko hoce da gleda i kupi moju peticu, dobro dosao u Nis :)

Moze i zamena za 525, ili 524 tds

Veliki pozdrav svima :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Da li e34 2.0 ako je 92 god. mora da ima motor od 24v? Da li ima i digitalni sat unutra? Ovo pitam iz razloga sto sam gledao auto tog godista i ima motor od 12v, i analogni sat(to za sat nije bitno) al hocu da ustanovim da nije prepakivan motor i sl.. To sto pise u saobracajnoj ko zna sta se mutilo. Kako ustanoviti pravo godiste automobila?

Link to post
Share on other sites

te godine se uveliko pravio M50 motor koji je zamena za 12-to ventilski ..... sat ne mora da bude digitalan ... zavisi od opreme i trzista ... moj je to godiste , M50 i imam obican sat

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Eeeee to nije istina!

Od Beograda do Pirota me je pretekao samo jedan Porse!!!

Nisam vozio ispod 180 tako da nije bas tacno to sto velis Babicu!!! :)

Ahahahahahahah e druze sjajan si hahahaha dobar ti post "samo" porshe.... e nasmejao sam se posteno :) Ja i drugar skoro isli do kanjize ali od sapca - do ns nas 3x izvlacili iz koline i opominjali zbog brze voznje :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
Zna li neko gde se ispusta antifriz na e34.Upitanju je 2.0 m50 motor.Odrnuo sam sraf na dnu camceta,ali ne znam gde treba na motoru da se ispusti.

Ispod hladnjaka?Mislim tako je kod mene ali ja imam potpno drugačiji auto :lol2: .{nadam se da će ti neko saopstiti}.

Inače najbitnije je da kada sipas novi antifriz, ostavis upaljen motor i sacekas da se upali ventilator hladnjaka. Onda znas da je tecnost prosla kroz ceo sistem i dolij po potrebi jos antifriza :lol2: .

Link to post
Share on other sites
Zna li neko gde se ispusta antifriz na e34.Upitanju je 2.0 m50 motor.Odrnuo sam sraf na dnu camceta,ali ne znam gde treba na motoru da se ispusti.

Ja sam neki dan to radio na mom M50 525i.

Ako neko zna da nije isti princip, neka me ispravi...

Ja imam cep ispod izduvne grane (kljuc 19).

Link to post
Share on other sites
Ja sam neki dan to radio na mom M50 525i.

Ako neko zna da nije isti princip, neka me ispravi...

Ja imam cep ispod izduvne grane (kljuc 19).

To sam i ja cuo, pogledacu danas. Hvala puno

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
Slazem se sa Miskom,nema sanse da trosi ispod 15l u gradu,10-12l na otvorenom,to ce ti najbolje reci gospoda koja ih vozi!

imam 520i elektronski podesavan i po gradu trosi 9- 10 benzina a 13 do 15 plina normalna bmw voznja ali mnogo zavisi od stanja auta i motora

Link to post
Share on other sites