Koliko ima jedinica na forumu??


Recommended Posts

ovde su ljudi mahom koji voze 15+god star auto i ovde se medjusobno pomazu, dele iskustva sa kvarovima koji su cesti kod starijih kola itd....

zato je jako retko da se ovde pojavljuju ljudi koji voze kola koja se krecu u ceni od 15 000e+ jer ih boli uvo da ovde bleje i o cemu da pricaju vec svoje vreme upotrebljavaju negde drugo gde se prave pare...

pozz svi forumasima

Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Vladom, koliko je ovde npr m5 e60?

Odes na m5board.com i vidis da retko ko vozi "obicne" petice, takav je standard, a kod nas moras da budes zesce mudo da bi vozio tako nesto, a kad si mudo, boli te uvo da blejis na forumu :lol:

Link to post
Share on other sites

tu ste u pravu ovde sam iskljucivo zbog bmw kao marke kao stil zivota kao uzivanje u voznji :) isto ko sto kaze reklama! :)

dobro mozda mi nemamo neke probleme oko kvaraova ali kao clana porodice koji svaki mesec dobije nesto novo,... felne, gume, poliranje.... lepo je razmeniti iskustva!

npr. naso sam na nekom engleskom forumu gde su likovi stavili neke oprugice na gepek i kad pritisnes ono dugmence gepek se sam skroz otvori! sto i sam planiram da namotiram!

a i iskrno gledo sam neke klipove na youtube kao se ljudi skupe sa razlicitim modelima e87, pa neznam e90, itd i voze se, to mi nekako tako dojaja da nemam reci ono neznam 15 istih automobila se vozaju zajedno mnogo jakoooo :)

Link to post
Share on other sites
  • 7 years later...