Benzinska pumpa potapajuca


Recommended Posts

Potapajuca pumpa,nalazi se u rezervoaru prekrivena benzinom i radi super.E sad kada se smanji nivo goriva na momenat u toku voznje(bucka se)nastaje ogroman problem,nece da povuce benzin iako se nalazi potopljena pa ja moram ustima da povucem jako malo benzina na crevo i onda opet radi normalno.Ovo mi se od skoro pocelo desavati imali ko kakvu ideju sta bi moglo biti u pitanju?Filteri novi rezervoar cist,creva u redu napajanje 13v pumpa zuji radi bez ikakvih prekida.

Link to post
Share on other sites

Pa ako se necuje da radi onda nevalja.To zujanje je jedva primetno kad se priblizi skroz pumpi a svaka el.pumpa mora praviti neki zvuk ako radi.

Link to post
Share on other sites

Na pastetici tj.ventilu pise 2.5bara.znaci ok.je i to.Od sad cu ga drzati najmanje da gasi lampicu cim upali zutu od rezerve koja je 8lit.kod mene odma idem na pumpu da sipam benzin,necu dozvoliti da vozim sa minimumom vise.Kod njega 60lit.rezervoar pa nije ni cudo sto mu se sliva gorivo i mucka kad je skupo a para nikad dosta!

Link to post
Share on other sites

Nemam vise problema sa dotokom benz-trebaloje samo vise nasuti benzina!Kada sam cistio rezervoar skroz sam ga ispraznio a treba u njemu da ima 4.litre koje nemoze da potrosi da nebi rezervoari bili suvi a i pumpa a ja to zaboravio skroz!!!Sad je ok.

Link to post
Share on other sites