Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozdrav svima, moje ime je Dejan i veliki sam ljubitelj bmw vozila! Dosad sam imao neke barake a sada vozim e34 520i 12v iz 89! Sve pohvale za forum, samo tako nastavite!

Link to post
Share on other sites

Zdravo

Zovem se Peter i saznao sam za vas od mojih dobrih prijatelja, koji su bili na vašem BMW skupu u Leskovcu.

Nešto malo znam o BMW-jima i nadam se, da ću biti ovde na forumu od pomoći.

LP

Pero V8

Link to post
Share on other sites

Imas osigurace pod haubom pa proveri, broj 18 mislim da je.. Ako nije on proveri DME relej, ako na njegovom kontaktu br 30 i 85 imas struju kad palis auto onda dalje proveri relej od pumpe.. Ja sam to radio kod drugara, nije tesko. U pitanju je bio relej pumpe

Link to post
Share on other sites

ti si slavisa iz kursumlije a zoves se nada miletic?

screenshot004xi.jpg

super dobrodosao :preved: :dance3:

vec sam bio registrovan pre 3 godine na forum ali sam promenio racunar do tada pa sam zaboravio i lozinku tako da nisam mogao nikako da se registrujem pod tim imenom ponovo tako da sam se registrovao na suprugu, sada sam to promenio. pozdrav jos jednom.

Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Evo da se predstavim i ja. Zovem se Gojko, iz Obrenovca sam. Imam 23 godine. Muzičar sam. Završio elektrotehnički visoku školu. Dolazim iz pordice trkača. Otac mi vozi moto trke. Kao i mlađi brat. Koji je bio šampion srbije za prošlu godinu u klasis 125ccm. Sad je prešao u šesto. Ja sam ih takođe vozio kao mali. Veliki sam ljubitelj BMW-a (verovatno zato što sam gledao oca ceo život kako ih vozi). Radio sam 6 meseci u americi, i zaradio pare za svoji prvi BMW (pre njega sam imao stila). Kupio sam 320I pre par dana, pa sam se učlanio sada i na ovaj forum. Eto, toliko od mene. Pozdrav svima

Link to post
Share on other sites

Gojko,prvo srdacna dobrodoslica, nakon ovako lepog predstavljanja. Svaka cast tebi i tvojoj porodici, na svim uspesima. Kada nadjes vreme predstavi nam svog ljubimca.

Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao. Samo mi nije jasno jedno. U profilu pise Veljko, a u predstavljanju Lazar. :blink: Vidi gde si pogresio i ispravi to. Nema potrebe za nekim skrivanjem :ph34r: .

Link to post
Share on other sites

Da se i Ja ukratko predstavim,bio bi red.

Zlaja BG,pre 6 godina sam pazario prvog BMW-a e21,bele boje :)

Istog momenta sam postao fan.Do pre mesec dana je bio u mom vlasnistvu,pustio sam ga da ide dalje,doduse

prodao sam ga drugaru,tako da se i dalje cesto druzimo.

Trenutno sam bez BMW :(,sutra krecem u kupovinu e34-ke.Nadam se da ce biti uspesna.

Naravno potom sledi predstavljanje nove masine.

Poz!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.