napravi sam angel eyes


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
Babic sa foruma prodaje nesto bolje od tih sipkica!Prelistaj malo po forumu! ;)

Video sam ali sta Babic prodaje ali ja zelim da probam da napravim pa zato i pitam za sipkice.

Hvala u svakom slucaju!

Link to post
Share on other sites

I ja sam zeleo da probam dok Babic nije nabavio ove, za te pare se ne isplati maltret sa sipkicama posto ce na kraju kostati isto a ove sto Babic valja izgledaju nemerljivo bolje. Naravno svako bira sta zeli za svoj auto...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
Posto ja radim sa pvc stolarijom,imam tih stapica u poprilicnom broju.. :dance3:

Ako nekome trebaju,slobodno neka mi se javi..

Ja sam zainteresovan za te sipkice.Reci mi samo koliko mozes da mi nabavis i po kojoj ceni (uzeo bih 20-ak kom)?Ej da,jel znas mozda nekog ko ima lambda sonde za 323 compact e36 (2,5l 170KS)?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

ja narucio ove angel eyes.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-E36-LED...d=p4506.c0.m245

cekam da stignu...

nego. hteo bih da pitam. dali da skinem skroz ona stakla okrugla u faru i da ih ne stavljam uopste nazad. gledam slike nabudzenih e36ica i niko od njih nije stavio ta stakla okrugla. da li je iko odavde skinuo ta stakla okrugla? kako sija far onda?

Link to post
Share on other sites

i šta misliš koliko će te koštati ovde i kada ćeš ih dobiti?

...i kako će sijati?

ja ću ti reknem...

čekaćeš metar dana, koštaće te oko 60e i neće sijati nikada kao ccfl

Link to post
Share on other sites

ja cu da ti kazem isto. izace me sve 15e. dolazi prijatelj iz amerike, pa ce da ubaci u kofer. uzeo sam AE zmigavce, maglenke, obrvice. sve to ce me izaci manje od 50e.

A kako ce da sija, pojma nemam. a i bole me. sijace dobro sigurno. bolje nego da nemam nista.

nego da li da vracam ona stakla nazad posle ili ne?

Link to post
Share on other sites

ja sebi odradio angel eyes i po mraku se vidi savrseno po danu u sjeni isto dobro ja zadovoljan poslikam koji dan kad ufatim vremena pa postavim slike

Link to post
Share on other sites

naravno da sam vratio smajlice a prstenovi se samo ''kliknu'' u stakla ako su originalni prstenovi naravno i silikon ili ljepilo za soferke i pritisnes cijelu noc necim tezim i sutra glavni far u selu :D

Link to post
Share on other sites